Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
@deli firat Ekli dosyayı görüntüle 184789 buda son yerin ricaederim ALLAH işlerini rast getirsin inş bu arada metal 25 kg yağ tenekesi şeklinde bu iyi bişey
Nil ustam eğer metal yağ tenekesi kadar ise o zaman boşluk zeytin tenekesi kadar mı oluyor bu görüntülere göre? Yani sormamın sebebi metal filtrelemesinde ayrı boşluk filtrelemesinde ayrı format mı var yoksa bu boşluklar metalden gerçekten küçük mü?

Nil

Engellendi
günaydın ustam metal yağ tenekesi kadar demedim şekil olarak yağ tenekesi şeklinde dedim. metalin etrafında da küçük boşluk var . siyahlar boşluk oluyor ustam
Nil ustam eğer metal yağ tenekesi kadar ise o zaman boşluk zeytin tenekesi kadar mı oluyor bu görüntülere göre? Yani sormamın sebebi metal filtrelemesinde ayrı boşluk filtrelemesinde ayrı format mı var yoksa bu boşluklar metalden gerçekten küçük mü?

lazopo53

Member
@nil ustam bir yorum da ben alabilir miyim?

eğer mümkünse yeşil ve kırmızı yorumunuzu bekliyorum saydam4 kullanıldı

Nil

Engellendi
ayar farkı var , en sağdaki dıramoslu içi dolu oda soldaki altlı üstlü iki yeşil iki ayrı metal , en solda da metal var ama net anlaşılmıyor
eğer mümkünse yeşil ve kırmızı yorumunuzu bekliyorum saydam4 kullanıldı

lazopo53

Member
üstad derinlik z:0.05m in:7-10 m arası hangisi doğru olabilir. mümkünse cevap bekliyorum.saygılar

ayar farkı var , en sağdaki dıramoslu içi dolu oda soldaki altlı üstlü iki yeşil iki ayrı metal , en solda da metal var ama net anlaşılmıyor

Nil

Engellendi
derinliği min ve max ortalamasını kabul ediyoruz genede 1 bazen 2 mt fazladan çıkıyor hedefi açınca anlıyoruz , iyi olanı fazla söylemesi eksik söylemedkçe sorun yok
üstad derinlik z:0.05m in:7-10 m arası hangisi doğru olabilir. mümkünse cevap bekliyorum.saygılar