Sakullerim....

kabakburgiba

Operatör
çok güzel şimdi arge zamanın gelmiş.kendine bi test yeri yap.orda daha önce yazdıklarımı uygula.yavaş yavaş tecrübe kazan.1 nci sınıftan başla.başarılar.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
çok güzel şimdi arge zamanın gelmiş.kendine bi test yeri yap.orda daha önce yazdıklarımı uygula.yavaş yavaş tecrübe kazan.1 nci sınıftan başla.başarılar.
Usta 3.sinifa gectim artik. Allah sukur calismalarim guzel. Bende butun notlarin var arazide showumu bile yaptim :) bende hastalik oldu artik bunlar, sakuller ve cubuklar metal bulmaz diyenler varya usta onlara guzel bir koleksiyon hazirliyorum.. Suan ben icine birsey koymadan calisiyorum belirttigin ip boylariyla dongulerle hareket ediyorum.icine herhangi bir madde koymami tavsiye edermisin. Sen maddeli kullaniyorsunya ona istinaden.. Neodyuma gelince ozelden bir sorum olmustu sana cewabini kendim buldum hatami anladim.. Allaha emanet

arahnikaya

Bilgili Üye
mezar boşluğunu buluyormu ustam çer çöp maden vs ayırarak ? fiyatı ne kadar birde nerde aldınız

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
pirinç değilde altın olsa olurmu yada gümüş bende çok varda :174:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
bayaaaaa antıraman yaparsın kolay gelsin
Kullanmasini bilmedikten sonra en iyi dedigimiz cihazla ilede cok antiraman yaparsin.. Ben kabakburgiba ustam kadar degil ama az cok kullaniyorum beden enerjimle uyum sagliyor ve guzel calisiyorlar.minerali eleyebiliyorsan sikinti kalmiyor zaten.ayrica ekiple kullandigim baska cihazlarda var.bunlar yokluktan degil hobi olarak basladigim sistemler ama goruluyorki basrole oynuyolar. Gerekli zamanda paylasilimlarda bulurum..

poseidon2023

Uzman
ne olursa olsun kullanmayı kendini geliştir meyi bilecen cubuk desen işin şaküle göre daha kolay sen şakülü terçih etmişin daha çok pıratik deneme yapman gerekiyor

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
mezar boşluğunu buluyormu ustam çer çöp maden vs ayırarak ? fiyatı ne kadar birde nerde aldınız
Pirinc olani para ile almadim arkadasa yaptiedim arkadasim. Digerini neodyum Olani ist demirciler sitesinden aldim birlestirdim 300 tl tuttu.ben memnunun bende guzel calisiyorlar allah utandirmaz insallah.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
ne olursa olsun kullanmayı kendini geliştir meyi bilecen cubuk desen işin şaküle göre daha kolay sen şakülü terçih etmişin daha çok pıratik deneme yapman gerekiyor
Ustam kendi yapimim cubuk ve mfd sistsm kullaniyorum zaten.. Arazide tek bir sisteme gore hareket etmem farkli sistemlerle saglamasini yapip islem uygularim.