Radyestezi Sarkaç Konusu

FReeWaLLe

Yeni Üye
üstadlarım video sabah yüklemiş olacağım inşaAllah sürekli olarak bu işe yoğunlaştım hatta annem ve kardeşimde şaşkın durumdalar görüyorlar ancak inanamıyorlar bakır çubuktaki gibi mantık metaller sarkaça tepki veriyor ayrıca konuşuyorum kardeşimde yanımdayken bazı sorular sordum ve dönme yönleri değişti onunda videosunu atacağım daha sonra...

Buyrun video arkadaşlar : Radyestezi Sarkaç Nedir - Pandül Nasıl Kullanılır ? - YouTube

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ustam allahın izniyle olacak..birkaç denemem olacak ondan sonra yazarım yine...
Mhmt82 ustam bizide etiketlermisin pirinç şakül yatırıyorum inşallah arkası yani üstü kapaklı ve içinde haznesi olan en üstten ipli malzeme hazır inşallah tornaciya verecem oda bu işlere meraklı biri selamlar saygılar ustam kolay gelsin

GERMO

Engellendi
FReeWaLLe ustam, Rabbim kolaylik ve başarı nasip etsin, ustam projeni ilginç kılan nedir sana zahmet anlatırmısın, hep beraber destek olalım.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Güzel kardeşlerim ustalarım bizler rabbimize kul, peygamberimiz Sav e ümmetiz, bu yüzden kim ne olursa olsun, kimseye iyi kötü diyemem, sadece bir insanın yüreğine bakarım, bir insanın verdiği sözüne bakarım, dili yüreği güzel olanı yaratana can değil canlar kurban olsun. Yanlış olanı da Allah cc doğru yoldan ayırma sın inşallah akıl ve fikir versin ne diyelim.

Burak5553

Bilgili Üye
Eline saglik kardes guzel bi deneyim olmus insallah dahada ilerletirsin ve ortaya guzel bisey cikar Allaha emanet olun

sef_er

Operatör
FReeWaLLe, emegine sağlık, İnternetten Ali Seyit Guktekin hocanın videolarini seyret istersen, o bu islerin kutbu gibidir

Ayrica burada hic video atmamis ustadlarimiz da var, degilmi kardesler,

kabakburgiba ustam belki feyz alacaz bekleriz syg

Son düzenleme:
üstadlarım video sabah yüklemiş olacağım inşaAllah sürekli olarak bu işe yoğunlaştım hatta annem ve kardeşimde şaşkın durumdalar görüyorlar ancak inanamıyorlar bakır çubuktaki gibi mantık metaller sarkaça tepki veriyor ayrıca konuşuyorum kardeşimde yanımdayken bazı sorular sordum ve dönme yönleri değişti onunda videosunu atacağım daha sonra...

Buyrun video arkadaşlar : Radyestezi Sarkaç Nedir - Pandül Nasıl Kullanılır ? - YouTube
Bak kardeşim sen iyi kalplisin güzel bir şeye paylaştın mutluğunu paylaşıyorsun, sana tavsiyem ali seydi gültekin var YouTube ta onun videolarını iyi izle notunu al kendini geliştir, sarkacın etkisinde kalma ama sarkaçla bütünleşik.. Sarkacın çayın üstüne geldiğinde sağa tur atması bu çayın faydalı olduğu şuan içilebilir, yani hayırlı olduğunu belirtiyor... İyi çalışmalar