Radyestezi Sarkaç Konusu

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82,

Ne yapalım ustam, hayatta en hakiki mürşit ilimdir, bizde mursitimizi ariyoruz, pardon ilim diyecektim, degilmi kardes GERMO
aman sefer ustam ilim deme şimdi biri çıkar şimdi benim ilmim var dicek 1 kaö ayda onla uğraşmayalım...anladığım kadarıyla arkadaştada kullandığımız şaküllerden var.metale tepki aljnca heyacan yaptı..

sef_er

Operatör
Alahallah biri basta biri sonda
cok yakında ha,
bak heyecanlandim simdi,
american filmi gibi,
bakalim sonu nasil bitecek,
turk filmi olsaydi iyiydi

sef_er

Operatör
Mhmt82
aman sefer ustam ilim deme şimdi biri çıkar şimdi benim ilmim var dicek 1 kaö ayda onla uğraşmayalım...anladığım kadarıyla arkadaştada kullandığımız şaküllerden var.metale tepki aljnca heyacan yaptı..
Yok ustam biz ilmi seviyoruz, yalniz tek konu bizi sıkıyor, din-ilim-bilim-in cin hepsi olacak heyecanli oluyor, kis vakti sıkılmıyoz

sef_er

Operatör
Mhmt82, bosver açma ustam, ama oyle veya böyle çözecem dedim ama nasip degilmis, bide bilinmeyenler var, ama peşini bırakmam birgün bulurum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Mhmt82, bosver açma ustam, ama oyle veya böyle çözecem dedim ama nasip degilmis, bide bilinmeyenler var, ama peşini bırakmam birgün bulurum
sef_er ustam sen yolunda olki bulasın neyin peşinde olursan Allah onu rast getirirr inşallah selamlar , ikamet 07 mi? Gelirsem gezelim biraz görüşürüz inşallah