Konya Doganhısar

Bir Kul

Member
Ustam İzmir Manisa da varsa bana yakın bir yer talip olabilirim.

Redd051

Member
Merhaba amasya merkez varsa bir yerde ben rica edebilirim teşekkürler.

Memolii

Aktif Üye
Viyadük henüz bitmedi dediğin soy isimleri tanıyamadım cumra bayağı yakın bana oraya çalışayım yeri bugün söylersen yarın foto çekerim inşaallah cumradan

canahmed

Member
selamün aleyküm,sedegor ustam.ustam , bilgi paylaşımından dolayı ben de bir konyalı olarak çok teşekkür ederim,inşallah dediğiniz yerler sit alanı içinde yada tehlikeli bir yerde değildir.Bu arada ben karapınarlıyım,eğer oralarda varsa bildiğiniz bir yer, ben de oralardan nasiplenmek isterim ustam..ayrıca konyanın saydığınız ilçelerinden birkaç yeri bilirim,saydığınız ilçelerden kimse çıkmazsa,konya,karapınar ve bazı ilçelerine(ereğli,hadim,çumra,sarayönü,kadınhanı) ve diğer bildiğim ankara,mersin-mut,çanakkale-biga,kayseri,yozgata ait yerlere bakabilirim.Bu yerler hakkında bilginizz olsa da olmasa da,böyle güzel paylaşımlarda bulunduğunuz için teşekkür ederim ustam size.

Arkelog16

Member
Ustam Bursa ıznıkle ılgılı bılgın varmı
Evet sana ters oralar ))) günlük iki defa gelir giderdim o yoldan 230 kilometre )))

Cumra yada Hadimli kasabasını seç özelden yazarım Egiste Deresi uyarmı sana Viyadük bittiyse tabiii.

Pıbarbaşı yada Aybattı soyisimlerinden tanıdıgın varmı ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 242718
05.05.2019 .12:20 (iha) haber ajans

Ayik olun ispitten muhburlikten encok ekmek yiyenlerin bolgesi

Konya’nın Derbent ilçesinde define aramak amacıyla arazide izinsiz kazı yaptıkları ileri sürülen 5 kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Konya İl ve Derbent İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçenin Hacı Ahmet Mahallesi Aylıdere mevkisinde izinsiz kazı yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçti.

Belirtilen adrese operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, ilçeye Konya dışından define aramak maksadıyla geldikleri öne sürülen E.B. (34), A.Ş. (41), E.Y. (43), İ.Ç. (38), Z.A.'yı (52) suçüstü yakaladı.

Jandarma ekipleri, şüphelilerin kazıda kullandığı 1 jeneratör, 1 karot sehpası, 1 karot motoru, 1 akü, 50 metre uzunluğunda elektrik kablosu, 1 beton delme aleti, 1 malzeme takım çantası, 12 karot borusu, 3 plastik boru gibi malzemelere de el koydu.

Jandarma tarafından gözaltına alınan şüphelilerin Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı doğrultusunda ifadelerinin alınması sonrasında serbest bırakıldıkları öğrenildi.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ya Mal bulanındır ustam böle haberler beni üzüyor ya .İçini okumadım bile görüntüsü yetti.Vallahhi defineci adam garibandır ya.Zararsızdır efendidir.Ne istiyorlar gariplerden.Sözüm ona professional bilinçli doğasever sanatsever defineciler.Vahşiler yamyamlar değil.
Saygılar.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ya Mal bulanındır ustam böle haberler beni üzüyor ya .İçini okumadım bile görüntüsü yetti.Vallahhi defineci adam garibandır ya.Zararsızdır efendidir.Ne istiyorlar gariplerden.Sözüm ona professional bilinçli doğasever sanatsever defineciler.Vahşiler yamyamlar değil.
Saygılar.
Bukonunun bolgesi diye paylastim amacim konuya kostek deil destek olmak birde ispitten muhbirlikten encok ekmek yiyenlerin bolgelerinden biri konyadir ayik olsunlar bizimkiler....senin ilgine tesekkurler

R00T

Profesyonel
Co Admin
Saygılar Mal bulanındır ustam .Farkındayım abi bilinçlendirmek için .Sende olmasın hani çok üzümlü kek durumuna düşeceğiz.Tespit öneri ve analizlerin 10 numara yerinde.Ben sadece şunu demek istedim.Şu yakalattıkları cihaz ve demir çubuklar varya kim bilir nerden emanet aldılar.Hangi sanayii ci dost tanışlardan mihnet rica bedeva almak için gayret sarfettiler parasızlıktan.Garibanlar ya.