Konya Doganhısar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ben bu işi sitede bir daha yaptım yeri alan kaçtı )))
İnsanın başı çok agrıyor iki gün içinde ne verdik O.
Gerisi baş agrısı yapar ! Konuyu kapatırız.
Yani bugünde kampanya günlerinden bigün diyorsun :D Ankarada Cazibeli bi yerin varmı

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Yani bugünde kampanya günlerinden bigün diyorsun :D Ankarada Cazibeli bi yerin varmı
Mamak lıysan var. Yazdıgım yerlerin insanları olmalı dereyi tepeyi bilmeli tarifle gidip bulmalı.
Bu yerler bizzat gidip gezdigim emek verdigim para harcadıgım yerler.
Görmek için degil Arge yaptıgım yerler!

Son düzenleme:

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
mamak bende mamaktayım yıkılan gecekonduların yerini mi diyorsun dibime kadar geldin bi çayımı içmeden gittin yani varsa mamakta gecekonducuların cıktığı yerlerdir

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mamak lıysan var. Yazdıgım yerlerin insanları olmalı dereyi tepeyi bilmeli tarifle gidip bulmalı.
Bu yerler bizzat gidip gezdigim emek verdigim para harcadıgım yerler.
Görmek için degil Arge yaptıgım yerler!
Bi ayağım mamak akderede.. Devamlı gider gelirim... Kıbrısköy falan bilirim

Sedegor

Engellendi
Hakkımdan feragat edip NoYaN_06 ustaya devrediyorum :D
bak oraları bilen biri var birlikte hareket edebilirsiniz
Mamak karakol yolu üzerinden devam edin hiç sapmayın o yol sizi araziye atar stabize yola geldiginizde 15 kilometre devam edin dar bir bogazdan yol girer 15. kilometrede bogazı gecince karşıda gözüken tepe Çişniş tepesidir.
kuzzey eteginde Ermenilere ait köyden kalıntı ören yeri var. Tepenin orta yamacında bir su gözesi olacak az akıyor ama duruyor. Bu güzenin akarını takip et Üç tane masa kadar taş var onları bulun üçgen yapmış halde bunlar. Biri az uzak ören yerine dogru. Bu taştan 15 metre alın tümsek var 6 metre derinde Ermenilerin giderken koydugu her şeyleri orda altın varmı bilmem ama bolca bakır kap kacak.
her seyleri orda. Üçgen yapan taşların köy tarafındaki uzak açık duruyor o taştan köye ören yerine dogru 15 metre uzaklık 6 metre derinlik.

Son düzenleme:

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri estağfurullah gardaşım ben kimsenin yoluna çıkmam kazmayı sen vurmak istedin de ben mi tuttum :D şaka bi tarafa ankaradamısın sen de bi ara çay içelim inşallah yakınmışız da

Sedegor

Engellendi
Gönül_Eri estağfurullah gardaşım ben kimsenin yoluna çıkmam kazmayı sen vurmak istedin de ben mi tuttum :D şaka bi tarafa ankaradamısın sen de bi ara çay içelim inşallah yakınmışız da
Sivastayım şu an 3 öncesi anlattıgım.

Heee düzeltelim bu çay bana degilmişş ))))

siz birlikte bulun orayı benden bir yer daha isteyin )))

Son düzenleme: