İşin neresindeyim

DeeJaY

Yeni Üye
Vaybe yorumlarınızı pür dikkat okurdum. Şimdi ise böyle bir paylaşım beni gerçekten düşündürdü. Çok geçmiş olsun. Eski sağlığınıza inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz

Karabulut

Operatör
Geçmiş olsun Usta yapabileceğimiz birşey varsa hallederiz Sıkıntı etme.

Brkmd

Member
Geçmiş olsun üstad derdi veren mevlam dermanı da verir inş.verdiğin bilgileri kulak arkası yapmayacağım her zaman bi köşede duracak saygılar

İhtiyar

Bilgili Üye
Sedegor ustam geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.
Dualarımız senin içindir inşallah.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bende nicedir yazmıyor diye merak içindeydim. İnşallah tez zamanda bu musibetleri atlatırsın. Bir insanın en büyük zenginliği akıl sağlığıdır. Bir müslümanın en büyük definesi ise Kur’andır. Bu sebeple Ayet-el kürsi zikrini araştırıp başlamanı tavsiye ederim. Biraz ağırdır ama en kuvvetli kalkandır. Öyle 50 tane 100 tane okuyayım değil ;) Hacı hocayı geç. esmalardan mevcut durumuna uyan bir Esma’nında zikir adedini öğrenip başlaman gerek. Unutma şeytan laneti dahi gücünü esmalardan alır. Bir süre uzak kalmalısın. Tez zamanda sıhhatli olman dileği ile.
Kardaşlarım,
Yılların tecrübesi ile yazıyorum:
"kendi başına", belli bir zikri belli sayıda, belli zamanda söylemek kişide sorunlara sebep olur.
Allah cc demek, esmadan demek, kelime-i tevhid dahi sorun oluşturur.
Bu şuna benzer:
Başınız ağrıdı, 1 adet ağrı kesici içtiniz geçmedi. Bu ağrıdan kurtulmak için 1 kutu ağrı kesici içerseniz;
zehirlenirsiniz. Mideniz zamanında yıkanmazsa ölüm çok yakındır. Doktor ne şekilde ilacı kullanmanızı söylerse
o şekilde kullanmak gerekir.
Bir doktor gözetiminde olmayan zikir, kişinin dengesini bozar.
30 senede bir kişi gördüm böyle dengesi bozulan.
Bu kardaşımızda, aklına estikçe kitaplarda okuduğu her zikri yerine getiriyordu.
Kaldıramadı, kaldıramaz da. Zira her zikrin bir nuru, o nurun rengi ve ağırlığı vardır.
Bu ağırlıkları taşımak zaman ister, antıraman ister.
Özetle; kendi başına zikreden zarar görür.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bakırköye gidip Bu yazdıklarını oradakilere anlatsan sana deli bu diyip gülerler :200:Seni oraya almazlar Bi karton sigara alıp gidip dağıt bir ara . Geçmiş olsun Düzelir herşey inşallah .

meratan

Aktif Üye
İş ustanın rahatsızlığına indirgendi.Rabbim şifa versin.
Ancak ustanın öz eleştiri kısmıyla ilgilenen yok.Ezberlenmiş bir kaç bilgi ile yorum yaparak defineciye yardım etmenin mümkün olmadığını söylemeye çalışıyor.Öyleki bazan bir arkadaş bir resim paylaşıyor inanılır gibi değil bakıyosunuz herkes bir yeri işaretliyor 20 tane yer işaretlenen yer gördüm resimlerde.Adamın kafa allak bullak ne yapacağını şaşırıyor.Hayatında öyle bir yer görmemiş adam yorum yapıyor şurayı kaz diyor.
Peki bu vebal değilmi

yusuf enver

Aktif Üye
sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada.kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun

carsambali

Bilgili Üye
Sedegor ustam,hemşerim büyük geçmiş olsun ve inşaallah geçmiştir.şayet kalıntısı var ise,acizane ulaşman yeterli.

kabakburgiba

Operatör
@sedegör ustam geçmiş olsun.Rabbim dermansız dert vermesin.

deli firat

DOĞACI
Geçmiş olsun dostum herşin aşırısından uzak duracan çay demlemek gibi az kaynarsa olmaz çok kaynarsa içilmez deminde olacak herşey tekrar geçmiş olsun Allah'a emanetsin selametlen