Define

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jeolog

Co Admin
Co Admin
bir kişiye yazdığında o kişinin isminin başına @ işareti koyarsan ilgili kişiye bildirim gider ve konuda isminin geçtiğini bilebilir.
Örnek: jeolog veya Muhammed123 gibi...

Muhammed123

Engellendi
Yok kardeşim araziyi ellemeyi düşünmüyorum benimki sadece soru ona göre örnek çikartacam kendime

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
O türbenin oralarıda fotolayın .Medeniyetler arasında bu türbe olayını farklı anlamlarda kullananlar oluyor .

Muhammed123

Engellendi
Aynen öyle zaten arazi benim degil baskasinin alananina girmek istemem sadece mesela boyle bir yer nasil animsatiyor yani o anlamda yorum sadece

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Muhammed123 var cevap .
Bahsi geçen arazi burasımı . Değilse bile ilk resimi anlamak için köyün yüksek yerinden buraya bakınca bu yaygın tepeciğin ne durumda oldugunu görmeden net konusulmaz .Onun dısında sen ilk resimdeki yerde sağlam bi çubukçu alıp araştırmaya geçseniz boşluk buldunuz diyelim orda mahallenin ortasında 10 mtre inebilcekmisin topragın altına ?
İkinci resimde bişey yok .Mahalle arası olmasa o yerdeki taslar çok güzel derdim .

Muhammed123

Engellendi
Haklisin ben elimde cubukla gezsem alo 155 hemen gelir hem burasi cok islenmis biz en fazla 15 cm kazarim yani ben tektekcilik istiyom anliyomusun inernettekiler gibi biraz kazcam tek para bulcam

Muhammed123

Engellendi
Yarin sana ermeni mezar tasinin ciktigi yeri atarim hatta atayim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...