Define

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed123

Engellendi
Arkadaslar benim oturdugum yerin dibinde tarla tarla cok taslik heryerde cakil tasi var yagmurda toplanan su burda birikiyo tarlada tarla 5 senedir ekilmiyor oyle duruyor ama ben merak edyorum insanlarin yasadigi yerde eski caga ait para bulunurmu

Muhammed123

Engellendi
Bide benim oturdugum yerden yaklasik 1 km uzaklikta uzum baglari var mezarligin hemen asagisinda orasi hafif tepelik ve eskimsi oralarda bulunabilirmi not:turbenin yakini

Muhammed123

Engellendi
Ban

Hayirdir kardeşim bir sorun mu afedersin ama burasi define sitesi soru sorulur bilgi alinir dimi moderatör

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Muhammed123 banın seninle ALAKASI YOK açtığın konuyla da alakası yok....... admin arkadaşlar biliyorlar ....başka 1 konuyla alakalı ....rast gele

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
saldırı yapan kişi sayfayı boydan boya dolduruyordu bende kendi gayretimle sayfayı onun isminden kurtarıp kendi ismimi getirerek ....

onun moral ve motivasyonunu bozup ... yaptığı hareketten zevk almamasını saylayıp vazgeçmesini sağlamak içindi .... 1 user olarak ben bukadar yapabildim ..

senin konunda sayfada göründüğü için ben o hızla o konu bukonu bakmadan bu hareketi yaptım ..... amacım bu o zaatın moralini bozmak tı ....iştahını şevkini kırmaktı ...

Muhammed123

Engellendi
Afedersin arkadasim ben sacma konu aciyom ya bana dedin sandim affeyle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
estağfirullah kardeşim benim burada kim konu açarsa açsın hiç 1 zaman saçma konu diye yorum yapmayız .... herkonuyu ... hatta saçma bile olsa önce ciddi inceleyip ...

ne olduğuna karar veriyoruz ... ona görede karşı tarafa konusunun ne olduğunu söylüyoruz .... bahtın açık olsun ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...