Çozelimmi?

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@vakko ustam ibranice yazi dizisine benzesede deyil kurbanım çizgilelerde yazı dizaynı yok
Hakısın tek harf olarak benzesede bence deyil
Harita olmaya harita ama nasıl bir harita
Bir anlam veremedim
Hıç bir sistemi yok sanki her önüne gelen bir şey çizmiş bümarek o taşı her çizgisi detaylı bir şelkide belirtilmeli bence
Sende haklı olabilirsin yanlış anlama inşallah
Haklisiniz ustadim.Bu sekliyle net cevap vermek imkansiz.gordugum size belirttigim 2 Harf gosterimi eski ivrit.Devami olmadan dediginiz gibi net yorumlanmiyor.Parca parca cozeriz insallah bilgi paylasarak.

man_correct

Bilgili Üye
Ibraniceyle alakası yok siyah keçeli kalemle kaydirmadan üzerinden geç bakalım neymis

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ibraniceyle alakası yok siyah keçeli kalemle kaydirmadan üzerinden geç bakalım neymis
Alttaki gunumuz ibranice alfabesinde kullanilan iki adet harfin eski ivrit dilinde nasil tasvir edildigini.Yazilan yazitlara hangi sekilde cizildigini biliyormusunuz.

Alttaki gorselde size bir ornek gosterim bu konu 5 gun once forumda acildi.Ermenice dili.Isaretledigim yerdeki tarihin okunusu nasil biliyormusunuz. 7-1919 sifrelemeyi goruyormusunuz. 19 ve ters S harfi bunun anlami 1919 dur.Ayni sekilde eski ivrit dilinde de bu sekilde gizlemeler islenmistir.Google de bulunan alfabelere bakip bu tarz yazitlari cozemessiniz.

Son düzenleme:

man_correct

Bilgili Üye
Alttaki gunumuz ibranice alfabesinde kullanilan iki adet harfin eski ivrit dilinde nasil tasvir edildigini.Yazilan yazitlara hangi sekilde cizildigini biliyormusunuz.

Alttaki gorselde size bir ornek gosterim bu konu 5 gun once forumda acildi.Ermenice dili.Isaretledigim yerdeki tarihin okunusu nasil biliyormusunuz. 7-1919 sifrelemeyi goruyormusunuz. 19 ve ters S harfi bunun anlami 1919 dur.Google de bulunan alfabelere bakip bu tarz yazitlari cozemessiniz.

Işaret diliyle latin köklü şifreleme aynı yerde bulunmaz ben işaret dilinden başka birşey görmedim ve kanallarin üzerinden geçilmesi lazım bilmeyen biri v işaretine arapcadaki lamelif diyebilir ıbranice eski mısır diliyle harmanlasip olusturulan ve yakın bir zamanda bugunki halini almis bir dil kimse boyle yazitlarda gunumuz ibranicesini beklmesin

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kilise arazisinden çıkmış olma ihtimali yüksek