Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 254326

Bu görseli ritüel videoda paylaşacaktım kapı kolonundaki murç'la alakalı bir kaç bilgi sunacaktım.

Diğer yandan buranın konu başlığı ile alakalı bir hikayesi var, bu sebeple o hikayeyide burada paylaşayım.

Soru...Gören var mı ?

Evet var...

Şahıs kırmızı işaret olan yerde (durduğunu) gördüğünü ifade etti.

O an kendisinin domuzluktan çıkmak üzere olduğunu ve başını kaldırdığında "karşımdaydı ve bana bakıyordu" dedi.

(O anki ruh hali şok geçirmiş) :)

Cismini şeklinide paylaştı ama ben müsadenizle burasını pas geçmek istiyorum.

Beni tehdit etti dedi...(ilk şoktan sonası)

Fakat sen bilmeden bize bir iyilik yaptın ? bu iyiliğin ne olduğu hususunda bir fikri yok.

Yoğsa seni burdan çıkarmazdım diyerek tehdidini tekrarladı.

Bir cesaret ile sen kimin toprağında kimi tehdit ediyorsun dedim?

Cevap vermedi ve yürüdü, arkaya doğru yürüyüp köşeyi döndüğü an bende merdivenleri çıkıp peşi sıra arkasından köşeyi dönüp baktığımda gözden kaybolmuştu, o cüssesi ile beşyüz metreden rahat görülürdü dedi.

O korku panik vs ne düşünürseniz artıkın neticede oradan bir kaçtımki dedi tutabilene aşk olsun )))

O iyilik babındaki meselede birileri kilisenin bir yerini kıracaklardı bende mani olduydum acep iyilikten kastı bumuydu? diyerek düşüncesini paylaştı.

hatırımda kalanlar bu kadar...

Elfiye

Yeni Üye
Selamünaleyküm. .. uçmuş. Yazılanları okudum naçizane bende fikrimi beyan etmek isterim.öncelikle şunu söyleyeyim Allah dediğimiz şey bu dünyanın evrenin dağın taşın suyun herşeyin çarkı dır.Rab ise insanın özüdür "kendini bilen Rabbini bilir " denir hatta .Rab neyi düşünürse Allah o çarkı döndürür .nasıl anlatsam ,yani misal birisi cinden korkarsa onu görür bu kaçınılmaz cin var dediğiniz yere 4 yaşında bir çocuğu götürün o onu görmez bilmiyor çünkü tamamen zihinde olan şeyleri zaten görürüz yaşarız kısacası Rab yani insan in özü saf olan .anlatmaya çalıştım ama umarım anlasilmisimdir

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ekli dosyayı görüntüle 254326

Bu görseli ritüel videoda paylaşacaktım kapı kolonundaki murç'la alakalı bir kaç bilgi sunacaktım.

Diğer yandan buranın konu başlığı ile alakalı bir hikayesi var, bu sebeple o hikayeyide burada paylaşayım.

Soru...Gören var mı ?

Evet var...

Şahıs kırmızı işaret olan yerde (durduğunu) gördüğünü ifade etti.

O an kendisinin domuzluktan çıkmak üzere olduğunu ve başını kaldırdığında "karşımdaydı ve bana bakıyordu" dedi.

(O anki ruh hali şok geçirmiş) :)

Cismini şeklinide paylaştı ama ben müsadenizle burasını pas geçmek istiyorum.

Beni tehdit etti dedi...(ilk şoktan sonası)

Fakat sen bilmeden bize bir iyilik yaptın ? bu iyiliğin ne olduğu hususunda bir fikri yok.

Yoğsa seni burdan çıkarmazdım diyerek tehdidini tekrarladı.

Bir cesaret ile sen kimin toprağında kimi tehdit ediyorsun dedim?

Cevap vermedi ve yürüdü, arkaya doğru yürüyüp köşeyi döndüğü an bende merdivenleri çıkıp peşi sıra arkasından köşeyi dönüp baktığımda gözden kaybolmuştu, o cüssesi ile beşyüz metreden rahat görülürdü dedi.

O korku panik vs ne düşünürseniz artıkın neticede oradan bir kaçtımki dedi tutabilene aşk olsun )))

O iyilik babındaki meselede birileri kilisenin bir yerini kıracaklardı bende mani olduydum acep iyilikten kastı bumuydu? diyerek düşüncesini paylaştı.

hatırımda kalanlar bu kadar...
Ilginç ama bunun doğruluk payı nedir ?

kaynak

Ilginç ama bunun doğruluk payı nedir ?
Paylaşan kişi öğretim emeklisi bir şahıs ...şuuru gayet yerinde :) kur-an el bastırıp ifade almadım :) şöyle bir anekdot ekleyeyim,bunun bir etkisi varmıdır yoruma açık...Bir yerde büyük bir küp kırıyorlar içinden sıvı akıyor tadına bakmış şaraptı sanırım diyor :) ne olduysa ondan sonra başlamış mevzular, mamoya söyle fazla takılmasın kırmızıya kahkaha

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Paylaşan kişi öğretim emeklisi bir şahıs ...şuuru gayet yerinde :) kur-an el bastırıp ifade almadım :) şöyle bir anekdot ekleyeyim,bunun bir etkisi varmıdır yoruma açık...Bir yerde büyük bir küp kırıyorlar içinden sıvı akıyor tadına bakmış şaraptı sanırım diyor :) ne olduysa ondan sonra başlamış mevzular, mamoya söyle fazla takılmasın kırmızıya kahkaha

Mamoyu allah bildiği gibi yapsın
Hafta içi istanbula geliyormuş
Dedi gelemde eskileri bir yagdedek :zuhaha:

Şöyle onlara o son kadehi icmiyeceklerdi
6 inci dakikadan itibaren iyi izle kahkaha

[video=youtube_share;Zr_AvCXxrE4]https://youtu.be/Zr_AvCXxrE4[/video]

Son düzenleme:

kaynak

Mamoyu allah bildiği gibi yapsın
Hafta içi istanbula geliyormuş
Dedi gelemde eskileri bir yagdedek :zuhaha:

Yanılıyorsam düzelt...gecen bir ara erzurum hava limanındaydın :) sen ist mısın? erzurumdamısın? :)

Eli boş gelmez ))

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamünaleyküm. .. uçmuş. Yazılanları okudum naçizane bende fikrimi beyan etmek isterim.öncelikle şunu söyleyeyim Allah dediğimiz şey bu dünyanın evrenin dağın taşın suyun herşeyin çarkı dır.Rab ise insanın özüdür "kendini bilen Rabbini bilir " denir hatta .Rab neyi düşünürse Allah o çarkı döndürür .nasıl anlatsam ,yani misal birisi cinden korkarsa onu görür bu kaçınılmaz cin var dediğiniz yere 4 yaşında bir çocuğu götürün o onu görmez bilmiyor çünkü tamamen zihinde olan şeyleri zaten görürüz yaşarız kısacası Rab yani insan in özü saf olan .anlatmaya çalıştım ama umarım anlasilmisimdir

Elfiye gözüm ..adem a.s dan gardeşim anlamaz mıyım .. anladım anladım ...ama senin dediğin gibi değil .... hemde hepsi aşşağı yukarı yanlış ...
Fakat bahsettiğin mevzu değişik mevzuya ( şirk ) konusuna doğru gideceği için uzatmıyacağım ....
Sadece konu çerçevesinde olan kısım cinni herkes göremez ..korktu diyede göremez. Ufak çocuk olduğu içinde gidilen yerde görebilir de diyemeyiz ..
Biraz açılması gereken mevzu .. ben im de yola çıkmam gerekecek buyüzden kısa tutuyorum ..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kim ne derse de sin bu mayhem yeni uyandı
Ruyasindada koyun yerine inekleri sayıyordu :zuhaha:

Dur uyanasin diye sana bir şarkı dinleteyim :)
[video=youtube_share;zSadTJ5LL-8]https://youtu.be/zSadTJ5LL-8[/video]

mayhem

Co Admin
Co Admin
Maksat sohbet olsun gece muhabbeti çayı ne o oyle ekrana bak bak ne var ;) herkezin yorumuna yazmam yazarsam tartisma olur burasi iyi konu belli sohbet belli adamlar uzaylisindan tut makinasina kadar yillardir arastiriyor merak etdim gecenin bu vakti ne olmus ;) belki onlar inege tapiyordur olamazmi arastirmak lazim zaten gorende yok bulamadim bir goren var oda benim diyor :)