Cihaz tavsiye edebilir misiniz?

001ArapBond

Yeni Üye
Minelab ctx 3030 dedektör cihazının üretim tarihi çok eski, ama üretimi devam ediyor.
Minelab manticore 2023 model, yeni teknoloji ve Minelab ctx 3030'da daha hafif.

EN BÜYÜK FARK;
ESKİ DEDEKTÖR MODELLERİNİN ÜRETİMİ YOKKEN, MİNELAB CTX 3030'UN ÜRETİMİ NEDEN DEVAM EDİYOR ?
İKİ DEDEKTÖRÜN FİYATLARI NEDEN AYNI ?
CTX 3030'UN AYRIMI NEDEN AŞIRI GELİŞMİŞ?

oguz162

Yeni Üye
Minelab ctx 3030 dedektör cihazının üretim tarihi çok eski, ama üretimi devam ediyor.
Minelab manticore 2023 model, yeni teknoloji ve Minelab ctx 3030'da daha hafif.

EN BÜYÜK FARK;
ESKİ DEDEKTÖR MODELLERİNİN ÜRETİMİ YOKKEN, MİNELAB CTX 3030'UN ÜRETİMİ NEDEN DEVAM EDİYOR ?
İKİ DEDEKTÖRÜN FİYATLARI NEDEN AYNI ?
CTX 3030'UN AYRIMI NEDEN AŞIRI GELİŞMİŞ?
Manticore un videosunu izledim derinliği filende baya iyi, peki seçimin nedir net olarak ?

alipasha

Member
GPX fiyatları 130 dan başlıyor ya , peki bu alan taramalarin güvenilirliği nedir
Alan tarama yalan tarama diye boşuna demiyorlar kardeşim . Kesinlikle alan taramalardan uzak dur .Onun yüzünden çektiğim çileyi ben bilirim . Dedektörlerin tamamında yaşayacağın sıkıntı artık dedektörle bakılmayan yer kalmadı heryerden para toplandı . İyi dedektör alıp sahaya insen de birsey bulman zor ihtimal

mayhem

Co Admin
Co Admin
Azcikta ben dert yaniyim 😊 diyelim ki güzel bir cihaz alındı mevcut elinizde , nerede kullanicaksiniz bende yıllardır var ufak defek bulsamda şunda kendime diyorumki bu cihazın suda çalışanı ve kumsalda plajlarda kullansaydim eminim daha iyisini ve kat kat para elde ederdim ama şuda var hangi sahilde elinde dedektör ile geziceksin gezdirmiyorlar 😊 bir çok arkadaşımızda mevcuttur eminim kullanmıyorlar onlarda yıllardır . Bu konular hakkında yazilicak okadar çok şeyler varki yaz yazz bitiremeyiz .

Bulan usta 2

Member
Bende ekektrik elektronikciyim. Nasıl kullanıp ne buluyorsunuz nesi iyi merak ettim
Ustam ben kulanıcısıyım iyi kulana bilir Sen şüphelendiğin yerde varmı yokmu dedektörfen daha iyi söyler alan taramanın vurmadığı bir yere hiç girme okadar da kesin konuşuyorum benim dediğim elektronik olanlar için geçerli ben sadece bir marka kullandım öbürleri öyledir heralde

fahri

Yeni Üye
Aklımda bı alan tarama var fakat çok kullanıcısı yok kararsızım oyuzden, SCANNER ROTATİON PI ALAN TARAMA CİHAZI
selamun aleykum kardeş. sırf senin bu yazını gördüğüm için kayıt açtım yazmak için. ismini yazdığın scanner .. a baktım,assuva teknik tarafından üretil diğini gördüm. onlardan 5 yıl önce bir cihaz aldım proton diye,adamın adı remzi başbuğ du. tam bir üç kağıtçı tam bir dolandırıcı. cihaz resmen teneke idi . o tarihte 6 500 tl vermiştim. aman gözünü seveyim o firmadan uzakdur.

Son düzenleme:

fahri

Yeni Üye
yeni başlayacaksan al bir tane simplex,binlerce kullanıcı yorumu var.Bizzat ben kullanıyor ve memnunum,kullanımı kolay ve fiyatı 8-9 binlira. emin ol 50 binliralık makinayla yarışır,yerli malı

saftilki

Moderatör
Moderatör
Azcikta ben dert yaniyim 😊 diyelim ki güzel bir cihaz alındı mevcut elinizde , nerede kullanicaksiniz bende yıllardır var ufak defek bulsamda şunda kendime diyorumki bu cihazın suda çalışanı ve kumsalda plajlarda kullansaydim eminim daha iyisini ve kat kat para elde ederdim ama şuda var hangi sahilde elinde dedektör ile geziceksin gezdirmiyorlar 😊 bir çok arkadaşımızda mevcuttur eminim kullanmıyorlar onlarda yıllardır . Bu konular hakkında yazilicak okadar çok şeyler varki yaz yazz bitiremeyiz .
kumsalların değnekçileri var