Cihaz tavsiye edebilir misiniz?

oguz162

Yeni Üye
Selamlar, forumda yeniyim ve tavsiyelerinize tecrübelerinize inanarak bı cihaz almak istiyorum. Alan tarama , dedektör vs kendini kanıtlamış güvenilir cihazları ve kullandiginiz tecrübe sahibi olduklarınızi önerirseniz sevinirim.
Bütçem: 110bin,

Saygılar..

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
unicorn tavsiye ederim bir bayan kendi yapıyor şimdilik mezar denemelerinde başarılı

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
internetten bakabilirsiniz yada tiktok orda videoları var

alipasha

Member
Selamlar, forumda yeniyim ve tavsiyelerinize tecrübelerinize inanarak bı cihaz almak istiyorum. Alan tarama , dedektör vs kendini kanıtlamış güvenilir cihazları ve kullandiginiz tecrübe sahibi olduklarınızi önerirseniz sevinirim.
Bütçem: 110bin,

Saygılar..
Paran cebinde kalsın . İlle de kaşınıyorsan gpx 5000 alabilirsin . Ama çok yorar adamı. Derin demire değerli diye kazdırır gerçekten değerli çıkarsa sevindirir . Beni hiç sevindirmedi ama vlflere göre bariz derin cihaz

oguz162

Yeni Üye
Paran cebinde kalsın . İlle de kaşınıyorsan gpx 5000 alabilirsin . Ama çok yorar adamı. Derin demire değerli diye kazdırır gerçekten değerli çıkarsa sevindirir . Beni hiç sevindirmedi ama vlflere göre bariz derin cihaz
GPX fiyatları 130 dan başlıyor ya , peki bu alan taramalarin güvenilirliği nedir

oguz162

Yeni Üye
Dedektör alacak san alan tarama almadan sahaya gitme elektronik alan taramalara güveniyorum ben onlar olmadan sahaya asla çıkmam
Güvenilir,sağlam bi alan tarama bulamadım bir türlü, piyasada çok fazla var hiç biri güven vermiyor çoğu reklam.

oguz162

Yeni Üye
Aklımda bı alan tarama var fakat çok kullanıcısı yok kararsızım oyuzden, SCANNER ROTATİON PI ALAN TARAMA CİHAZI

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Alan taramalardan uzak durunuz. !!!

Son düzenleme: