Bilgi sahibi üstatlarımı değerli yorumları için rica ediyorum.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bakın birde böyle düşünün mantıklı değilmi çizdiğim tüm hatları kontrol edin çizilmemiş olanı ile bu şekil kendi ortada zaten . Yuvarlak sarı içindeki yer komple içerdeki saklı medeniyetin kapısı ise ? O zaman napıcaz varmı bi fikriniz :)
:20::20::20:​

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Konuyu baştan okudum. aslan dediğin ki bence de aslan değil. Lakin onun baktığı yönün ve çevresinin ayrıca üstüne çıkabilirseniz üstünün resimler ve dört bir tarafın manzara resimlerini çekiniz. Diğer ustalarımızın ve kazama ustanın çizimlerini dikkate almanı tavsiye ederim ki aynen katılıyorum çizimlere. Lakin sizin en büyük sıkıntınız resimleri çektiğiniz yönler. Sanırım resimleri çoğunluğunu çekerken sırtınızı kuzeye veya doğuya dönerek çekmişsiniz. Haliyle ustalarımız umduğunu bulamadığından pek yorum gelmemiş konuya. Elinizden geldiğince güney güneybatı ve batı yönlerini çekin kayalıkların. Yüksek statülü olanların dört yönünü çekiniz yani tepelerde olanların. Bu arada resimleri yüklerken aralarında ya resmin açıklamasını yapın yada enter tuşuna basarak aralık bırakın ki resimler birbirine girmesin. Kafa karıştırır yorum gelmez. Bu resimde ise gölgemi yanıltıyor ben mi abartıyorum bu kaplumbağa değil mi? Acele etme kardeşim üstadlarımız baksınlar. Kaplumbağa ise bu konuda ragıp üstadım onay verirse üzerinde istişare ederiz inşaEllah. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 146174

JWJohnWick

Member
kazama Üstadım belki belirtmediğim için bana kızabilirsiniz fakat bir eniştemiz vardı köyde bu işlerle çok sıkı fıkıydı rahatsızlık geçirdi hafıza kaybı filan yaşadı o hep bizim köy yerleşkesinde yer altı şehri olduğunu söylerdi siyah ile çizdiğiniz yer ise gerçekten yol basamakları bile var nokta atışı yaptınız Ekli dosyayı görüntüle 146175 burası hakkında daha önce inceleme yapmadım.

JWJohnWick

Member
toyalp Üstadım çok teşekkür ederim.Öğreniyorum bu işlerde yaşım da fazla yok 20 yaşındayım burada bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.Arazimiz olduğu için üstüne düşüyorum bu kadar sevgilerim ve saygılarımla.

kazama

Hani o yol varya aslında dağın içinde geçit de olabilir mi ?
Olabilir .
:4:
Ben biraz takipteyim kafam patladı inanın :=)
Sevgiler .
İyi Bayramlar ..

JWJohnWick

Member
Ekli dosyayı görüntüle 146176 Üstadım kendim ortaya koydum inanın rabbim sizlerden razı olsun konuşa konuşa kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum düne kadar böyle düşünüp çizemezdim.Saygılarım ile iyi bayramlar :3:

kazama

Bak alıştın sende .. Ne kadar güzel :230: .
Arkadas bu konuda hangi resme baksam işin içinden çıkılmaz hal oluyor bunlarıda ekleyim bunlarıda inceleyip değerlendirirsiniz .Resmen medeniyet ,yer altı şehirleri tüneller geçitler ne ararsan var zor işler ama bunlar çok dikkatli olun .Tuzak sistemleri olabilceğini asla unutmayın ! .