Asker mezarımı,3 ayrı odamı

Smokin

Moderatör
Moderatör
Usta yerin güzel lakin hep bir noktaya odaklamışsın.
1.Mezar odası ne çok altta nede üstte. Yanı mezarın biraz aşağı da biraz yukarda.
tam mezar odasına girdim dediğin anda aşağıya inmen gerekebilir.
2. Çevreyi net bir şekilde görme şansımız olsaydı birinci seçeneği belki hiç söylemeyecektim.
3. Hedefe nasıl ulaşırım dersen bu tamamen senin elinde olan birşey. Belki de bir kaç tonluk bir kayayı girişin üstüne koymuşlardır.
4. Zira kaya mezarı zemin üstü ise bunu orda ki görüntü az çok Belli eder.
5. Yakın çekim gibi uzaktan da işaretleri yon belirterek resimle .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yerin cok guzel arkadasim.daha onceki konundada ayni bilgiler verilmisti bu isaretlere gore mezarlarin cok uzakta degil en azinda tespit konusunda ne yaptiniz.benim size nacizane olarak bu alanin dairesel cevresinde dolasarak bosluk tespiti yapin kesin ve neg olarak sonuca ulasirsiniz..

Turko

Uzman
Karışık , zor çözmek . Işaretin biri toprak altında Yan yana uc mezar var diyor. Diğer işaret statü yüksek , iki şeyin arasında kalan üç adımda , olduğunu söyler ama eksik var ne tarafta ve iki şey ın arasında dediği o şey nedir ağaç taş kaya çukur tümsek tepe işaret nedir ? Ne olabilir.

Cann

Editör
Daha önce bu konuyu açmıştım yalnız yeterli bi bilgi alamadım . Sizden tam olarak istediğim figürler neyi anlatmak istiyor ( 3 kişiye mi ait mezar,asker mezarımı,3 ayrı odamı ) bunun cevapları. Birde kaya mezarı mı yoksa toprak altı mezar mı olma olasılığı yüksek . Bu konularda çokta bilgili olmadığımı göz önüne alarak aydınlatabilirseniz çok sevinirim.
Bu işaretleri geniş açıdan çek yükle hatta su döküp çek yanılmıyorsam lahit odalar var rastgele

Beskaza

Member
Yarın bir aksilik olmazsa bölgeye gidicem öğleden sonra 2 gibi buraya resimleri atmaya başlarım