Asker mezarımı,3 ayrı odamı

deli firat

DOĞACI
Daha önce bu konuyu açmıştım yalnız yeterli bi bilgi alamadım . Sizden tam olarak istediğim figürler neyi anlatmak istiyor ( 3 kişiye mi ait mezar,asker mezarımı,3 ayrı odamı ) bunun cevapları. Birde kaya mezarı mı yoksa toprak altı mezar mı olma olasılığı yüksek . Bu konularda çokta bilgili olmadığımı göz önüne alarak aydınlatabilirseniz çok sevinirim.
Foto ve sonum yetersiz tek oda üç mezar der tüneli var der selametle

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Allah iyiliğini versin emi adam konunun başında yazmış daha önce paylaştım diye
ben de niye bu konudan bildirim gelmedi diyorum :))
okumadan dalarsan böyle oluyor işte.

küçük bir baraka ya da apartman büyüklüğünde kayalara denk gelirsen boşluk bak oradadır yok eğer dediklerim yoksa toprak altındadır. Boşluk bak.

Beskaza

Member
Kardeş sen iyi bir fotolama ve sonum yap çubuk kulanıyorsan boşluk bak giriş kendini ele verecektir zeminden kayanın içine giden tünel gibi düşün hakında hayırlısı selametle
Söylediğim gibi acemiyim bu işlerde. Biraz merak biraz hevesten araştırıp bişeyler öğrenmeye çalısıyorum . En son bi amca bulduk çubukla geldi baktı yüklü bir mal olduğunu söyledi . Yer gösterdi beni bidaha bu soğukta buraya çağırmayın ama dedi ve 3 gün sonra kalp krizinden vefat etti . Malum bu iştede birine güvenip bi yardım et gel gösterde denilmiyo o yüzden sizin başınızı ağrıtmak zorunda kaliyorum. Yinede hepinizin ilgisine tesekkurler . Gider gitmez uygun fotoğraflamayı yapıp buradan paylaşırım

deli firat

DOĞACI
Söylediğim gibi acemiyim bu işlerde. Biraz merak biraz hevesten araştırıp bişeyler öğrenmeye çalısıyorum . En son bi amca bulduk çubukla geldi baktı yüklü bir mal olduğunu söyledi . Yer gösterdi beni bidaha bu soğukta buraya çağırmayın ama dedi ve 3 gün sonra kalp krizinden vefat etti . Malum bu iştede birine güvenip bi yardım et gel gösterde denilmiyo o yüzden sizin başınızı ağrıtmak zorunda kaliyorum. Yinede hepinizin ilgisine tesekkurler . Gider gitmez uygun fotoğraflamayı yapıp buradan paylaşırım
Kardeş sen güzel fotolar al benim başımı ağrıt keşke ahan burası diyebilsem en azından bir allah razı olsun der birde duanı alsak yeter bize peki yaşlı amçanın gösterdiği yeride çek fotola bakalım inşallah

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

acemigenc

Yeni Üye
Ustam ilk resimde ki kare oyma tablet e benziyor ya da icerinin planı gibi harita gibi duruyor orayı çevreyle karşılaştırma yap bi kapalı magra var orda kesin kayalarda boşluk testi de yap resimden anca bu kadar yardımcı olabiliriz ras gele