Altinda cinmi sakliyor-sapmami yoksa dalga boyu sinyalin bir köşesimi

GERMO

Engellendi
@GERMO şuan yazacaklarım sadece cam şakül içindir..prinçle aralarında boşluk harıcınde pek fark yoktur...
8cm tunel girişi
12cm oda boşluğu(doğru yerde fırıldak gibi döner)
18cm su
21.5 mermer(eski mermerde dönüş fazla)
35cm cam ve porselen camda 177 döngü porselende 105 döngü
49.5cm çanak çömlek
51cm bronz
55cm gümüş 22 döngü kurşun 16 döngü
55.8cm zehir
60cm elmas
63.7cm alkol
72.5cm altın 15 veya 40 döngü yapar.
76.2cm bakır ve sarı prinç
80cm demir
Mhmt82 ustam burdaki şema da cam ve pirinç şakül farkı
boşluk-gaz
Pirinç şakül=83 cm
Cam şakül=12 cm oluyor diğerlerinde değişen yok.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu

GERMO

Engellendi
@GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu
@Mal bulanındır ustam Estağfurullah Özür dilerim hepinizden, ustam kardesler arasinda kuskunluk darginlik olmaz, benim ustalarımdan bir sorunum yok, ustalarım bilgi konusunda esirgemediler, verdikleri bilgilerle bir sonuca ulaşamadım, yarın biri farkına varır çıkarırsa üzülür insan, herşey kader kısmet ama, gerekli sistemi çözen ustaların varoldugunu biliyorum, bilgi vermemektede haklılar tabiki, inşallah değerli kıymetli bu işe gönül vermiş ustalar ellerindeki sistemi yöntemi sonuclandirirlarda daha fazla faydalı olurlar insanlarımıza, Allah cc razı olsun sizlerden işiniz gücünüz rast gele inşallah.

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@Mal bulanındır ustam Estağfurullah Özür dilerim hepinizden, ustam kardesler arasinda kuskunluk darginlik olmaz, benim ustalarımdan bir sorunum yok, ustalarım bilgi konusunda esirgemediler, verdikleri bilgilerle bir sonuca ulaşamadım, yarın biri farkına varır çıkarırsa üzülür insan, herşey kader kısmet ama, gerekli sistemi çözen ustaların varoldugunu biliyorum, bilgi vermemektede haklılar tabiki, inşallah değerli kıymetli bu işe gönül vermiş ustalar ellerindeki sistemi yöntemi sonuclandirirlarda daha fazla faydalı olurlar insanlarımıza, Allah cc razı olsun sizlerden işiniz gücünüz rast gele inşallah.
selamunaleykum şuan kullanmış olduğun sistemlerle başarı yakalarsın.eğerki olmuyorsa pratiklere devam.emin olki saklanan birşey yok.ben bu sistemlerle bişeyler yakaladım.buldum çıkardım..bu laf olsun diye değil gerçek olan..cam şakülle princ bir obje..cam şakülle osmanlı sikke..prinç şakülle 2 metrede demir.dıyecenki ne var demirde hatrı sayılır bir cihaz sarıkız var dedi ben demir var dedim.çalışıldı paslı demir ckktı..
gümüş cubuk topla papazın evindeki tüneli yakaladık..
gümüş cubuk bakırsülfatlı sistemle 4metre derinlikte kayalık alanda gümüş yakaladık.. daha sonuca ulaştıramadıgımız ywrlwrde mevcut..bukadar şey varken sen birşeyler saklıyorlar deme ustam..bu güzel ustalarım değerli abilerimin öğrettıklerini parayla alamazsın.tecrübe ustalık parayla satılsa git al dicem ama sabır,araştırma,uğraşmadan başka şansın yok..şimdi sana bir kardeş bir arkadaş gibi diyorumki bu işlere başlaman için elınde fazlasıyla yardımcın var.unutmaki doğada sadece altın yok bişeyler bulki şevkin artsın...allaha emanet olasın

GERMO

Engellendi
selamunaleykum şuan kullanmış olduğun sistemlerle başarı yakalarsın.eğerki olmuyorsa pratiklere devam.emin olki saklanan birşey yok.ben bu sistemlerle bişeyler yakaladım.buldum çıkardım..bu laf olsun diye değil gerçek olan..cam şakülle princ bir obje..cam şakülle osmanlı sikke..prinç şakülle 2 metrede demir.dıyecenki ne var demirde hatrı sayılır bir cihaz sarıkız var dedi ben demir var dedim.çalışıldı paslı demir ckktı..
gümüş cubuk topla papazın evindeki tüneli yakaladık..
gümüş cubuk bakırsülfatlı sistemle 4metre derinlikte kayalık alanda gümüş yakaladık.. daha sonuca ulaştıramadıgımız ywrlwrde mevcut..bukadar şey varken sen birşeyler saklıyorlar deme ustam..bu güzel ustalarım değerli abilerimin öğrettıklerini parayla alamazsın.tecrübe ustalık parayla satılsa git al dicem ama sabır,araştırma,uğraşmadan başka şansın yok..şimdi sana bir kardeş bir arkadaş gibi diyorumki bu işlere başlaman için elınde fazlasıyla yardımcın var.unutmaki doğada sadece altın yok bişeyler bulki şevkin artsın...allaha emanet olasın
@Mhmt82 ustam teşekkür ederim, ustam eksiğimiz 3 dalga MFD sistemi ve diğer değişik sistemler var, demekki sadece cubuk ve sakulle eksik kaliyor birseyler, ustam cubukta sakulde cok guzel calisiyor, yoksa gerçekten ugrasmazdim, birşeyler buluyorum, odami boslukmu, çubuk birşey bulduğunda yön veriyor ama alttakinin çubuğun verdiği işaret te ne olduğunu anlayabilecek sistem lazım, yoksa @BulursamKader25 @Aliömer @kabakburgiba Mal bulanındır ustaların ve diğer ustaların tarif ettiği mineral eleme boşluk tesbiti yani çubukla ilgili bilgilerde ve ustalarımın şakülle ilgili bilgilerinden bir şüphem ve sorun yok ustam, anlaşılan ustalarımın güveni ne zaman olursa inşallah o etkili sistemlerini paylaşmalarini beklemek lazım, bütün ustalarıma artniyetsiz menfaatsiz teşekkür ederim Allah cc hepinizden razı olsun inşallah.

Demekki biraz daha ter atmak için testlere devam, resimlerle işaretler le ilerlemek ve cirakligi aşmak için çooook somun ekmek yemek lazımmış

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
GERMO bak arkadaşım sana bir kaç söyleyım.altına neodyum şakül haricinde birşeyle bakma.onada sorgu sualle değil.20-25cm ipten tut.o şekilde geliştir kendını..
boşlukta gumus cubuk sağ cunukta neodyum.sag elde pınpon topu.
aliömer ustanın sistemlede diğer metallere bak.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
GERMO arkadaşım.senin 3 dalga mfd ler var dediğin sistemden bende var..diğer dediğn sistemleedende var.pulse dedektorumde var..yere göğe sığmayan 3 dalgalı altının tam üstüne nokta yapan muhteşem sistemle 5 adet çalışma yaptım..sayesınde meslek sahibi olacaktım.çanak çömlekçi..kil tabakasından bi kurtulamadı..oyuzden onları okadar gözünde büyütme..onlarda cok hata yapıyor..

GERMO

Engellendi
@GERMO ÜSTAD Sana dargınım okadar bilgi yorum beceri şaakül vs den sonra bir sahaya çıkıp mekan tespit edip aha burda şunu yaptım bunu yaptım aha boşluk işte kapı işte sapını demedin resimli mekanı konu açmadın.... Sana dedimki yerini söyle sana adres veririm diye valla hiç tınlamıyonn. Veriyoonn coşkuyuu
Mal bulanındır ustam yağışlar yine başladı, gideceğim yer dik yokuş yerler, bu tekavit çırağınızı anlayışla karsilamanizi beklerim inşallah, iyi geceler ustam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
GERMO ÜSTAD rabbim emeklerini boşa çıkarmasın her daim yar ve yardımcın olsun güzel kaliteli tatmin edecek gömüleri bulmayı nasip etsin inşallah muaffak olursun