20 Eylülde Türkiye'de 100 yıllık sır açığa çıkacak! Dünya şok olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dünya başka bir evreye girdi, insanlıkta bundan nasbini alıyor tabi. Büyük bir aydınlanma tüm insanları saracak. kısa vadede birşey beklemeyin. @blueverse haklı. bizim topraklarımızdan neler neler çıktı vede daha çok çıkacak. ama bize yar etmiyorlar. en az bir yüzyılda daha durum böyle gidecek. sonrası Türk ve islam çağı olacak. buna benden inanıyorum. Ama daha erken. daha yol yeni açılmaya başlıyor.Ne şuanki hükümet nede bundan sonraki birkaç hükümet sadece rolünü oynayacak. gerçek Türk lideri dünyanında lideri olacak.

bahtsız19

Member
[QUOTEHarika bir tespit :))="blueverse, post: 751886, member: 21936"]
yüzyıllardır bu ülkenin altından neler çıktı ve çıkıyor ama gel görki ekonomik durum ortada :)rüyaya gelince hep rüyadayız yatıyoruz soğan 10 tl kalkıyoruz 15 tl bu bir rüyamı diyoruz ama markete gidince rüyada olmadığımızı anlıyoruz :)
[/QUOTE]

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bolu da ne arıyorlar...
Bolu Mudurnu'da da Tarsus olayına benzer bir durum var. Tamamen gizli yürütülen bir çalışma. 15 kişilik profesyonel taş kömürü madencisi çalışıyor. Kazı alanına giren tüm çalışanların telefon gibi tüm akıllı cihazları girişte toplanıyor.Herhangi bir resim video kaydedilmesin diye.Etrafta kuş uçurtulmuyor.
Tarsus kazısı sonrası Reisi Cumhurumuz Vatikan'a gitmişti.Akabinde Ayasofya açıldı.Daha sonra Ayasofya üzerinde Ahit Sandığı gösterisi yapıldı.
Bakalım Bolu kazısından sonra ne tür gelişmeler olacak?

Olabilir ustam.yalnız madenci olayı kafana yatmadi onlar zamanla eşine dostuna anlatır yayılır.önemli olduğu kesin ancak bende dini boyutundan zannediyorum

Mertok

Yeni Üye
Hocam Barış Manço'nun 2023 kayaların oğlu ile bu konu ilişkili oluyor o zaman.bu durumda Barış Manço bu konuyu biliyordu.veya o da içindeydi.Ve bu şarkıyla üstü örtülü mesaj verdi.
Haluk Özdil,defter 8 yıl önce ulaşması gereken yere ulaştı artık emin elde dedi.Ben Erdoğan olduğunu düşünmüştüm.Erdoğan değilse o zaman onunda üstünde bir güç mü?
3 aylık karanlıktan sonra güneş doğacak mı?
Kayalarin oğlu demek ne demektir herkese soruyorum . İlk önce bunu anlamak gerekir..

Mertok

Yeni Üye
barış manço zaten sır taşıyıcı mı muhafızımı öyle bişeydi, şarkılarında birçok şifre barındırıyordu, dönence gibi, ona sanatçılığı bırakma emri verildi muhtemel ki yutkunarak boğazında düğümlenerek açıkladı bunu, nereseyse ağlayacaktı, son olarak belgesel çekiyordu bitirip yayımlamak nasip olmadı, öldürdüler,
lale manço 2023 şarkısından kısa bir melodi paylaştı ve tüyo verdi, 2023 şarkısında ülkenin bu darboğazdan nasıl çıkacağını anlatıyor sanırım diyerek konuştu, o kitabı atatürk zamanında da açacak olmuşlar son anda açmaktan vazgeçilmiş, yada açtırmadılar, erdoğanda birçok kez üslerinden bahsettiği oldu, belli bir ölçüde toprak satmak ve ve üstlerim emrederse gerekirse papaz elbisesi bile giyerim gibi birçok konuşması vardır,

o zaman şöyle söyleyim:: bende bir rüya gördüm :) erdoğan ve k.kılıç bey ikiside siyaseti bırakıyor kendi iradeleriyle, ve biri geliyor siyasi ve ekonomik yönden bir deha, tüm dünyaya parmak ısırtacak cinsten,
evet bu güne dek hep tarih verdi ama bu son verdiği 31 mart boş yere değil,
24 yılı nisan mayıs haziran bu 3 ayda da şafak söküyor,

kusura bakmayın siyasi konulara böyle bir forumda değinmek her ne kadar doğru olmasada
burada hiç bir siyasiyi kötülemek yada övmek yoktur, milyonlarca insanın hissettiği kah karanlık günlerden korktuğu kah şafağın sökeceği, cumhuriyetimizin 100. yılına dair bir söyleşidir,
seviyeli ve ölçülü tartışmaya kimse bişey demez umarım
Kayaların oğlu demek ne demektir ...

Ravaalp

Yeni Üye
Abi bana sorarsanız boş lakırtı. 2023 dediler petrol çıkaracağız dediler 2020 de Akdeniz'de savaşa giriyorduk. Bugün benzil 40 tl. Belediye seçimleri yaklaşıyor ve şapkadan hiçbirşey çıkmıyor. Evt dünya krizde ama hep masal ile uyutuluyoruz gibi az daha sabır diye diye 20.000 tlye ulaştı kiralar. Allah nurunu tamamlayacaktır muhakkkak ama bu dönem ama ilerki dönem buna inanırım. ama şapkadan tavşan çıkmıyor. Boşuna bu adeletsiz düzelden umut beklemeyin. Ancak Allah tan umut kesilmez..

saftilki

Moderatör
Moderatör
Barış Mançonun şarkısı, doğduğu yeri kendisiyle özdeşleştiriyor
hayır, bu bir yapı örgüt, tıpkı o 13 aile gibi, gemiyle mülteci süsüyle gelen, bunak başkanları dahil,
amacım benzetme değil,
devamıda seslendirilsim bakalım neler içeriyor,
benim bu seçimde %100 kani olduğum tek bir şey var, oda sandığın hikaye olduğudur,

artık şöle bir geriye dönüp bakınca gülüyorum kendi kendime, ula uşağum biz niye çenemizi yorup durmuşuz şimdiye dek ve her seçimde, çocuk gibi masallarla uyumuşuz

Balkır

Member
Selamun aleyküm. Herkese hayırlı sabahlar dilerim. Bu tür konularda susmayı tercih ederim lakin meseleye müdahil olmak istedim. Şu bahsettiğiniz mühürlü mektup, kitap falan değil kabirlerinden dünyaya nam salmış Türk hükümdarlar çıkıp hükümet kurup devlet yönetimini ele alsalar bile en az 10 seneye toparlanır bu ülke. Lozan'ın gizli maddeleri dediler, 2021'de doğalgaz bedava olacak dediler, Dolar 10 lirayı geçmeyecek dediler, Gabar'da petrol bulundu dediler, ekonomimiz şahlandı dediler... Biz açlıktan kıvranırken bizi yönetenler ömrümüzde ismini dahi duymadığımız meyvelerle sebzelerle beslendiler. Biz soğuktan tir tir titrerken bizi yönetenler zemheride evlerinde cam açıp donla oturdular. Biz çoluğumuzu çocuğumuzu alıp 2-3 gün tatil yapmak için fellik fellik ucuz pansiyon ararken bizi yönetenler devletin imkanlarıyla dünyayı gezdiler. Bizi yönetenler toprağın üzerindekileri kendilerine, toprağın altındaki 2 metrelik çukuru da bize layık gördüler. Şimdi de herifin biri kalkmış mühürlü mektup falan diyor. Bu hikayelere karnımız tok, hatta tıka basa doluyuz demek yerine uğraştığımız şeylere bakın. Yazık, gerçekten çok yazık...

saftilki

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm. Herkese hayırlı sabahlar dilerim. Bu tür konularda susmayı tercih ederim lakin meseleye müdahil olmak istedim. Şu bahsettiğiniz mühürlü mektup, kitap falan değil kabirlerinden dünyaya nam salmış Türk hükümdarlar çıkıp hükümet kurup devlet yönetimini ele alsalar bile en az 10 seneye toparlanır bu ülke. Lozan'ın gizli maddeleri dediler, 2021'de doğalgaz bedava olacak dediler, Dolar 10 lirayı geçmeyecek dediler, Gabar'da petrol bulundu dediler, ekonomimiz şahlandı dediler... Biz açlıktan kıvranırken bizi yönetenler ömrümüzde ismini dahi duymadığımız meyvelerle sebzelerle beslendiler. Biz soğuktan tir tir titrerken bizi yönetenler zemheride evlerinde cam açıp donla oturdular. Biz çoluğumuzu çocuğumuzu alıp 2-3 gün tatil yapmak için fellik fellik ucuz pansiyon ararken bizi yönetenler devletin imkanlarıyla dünyayı gezdiler. Bizi yönetenler toprağın üzerindekileri kendilerine, toprağın altındaki 2 metrelik çukuru da bize layık gördüler. Şimdi de herifin biri kalkmış mühürlü mektup falan diyor. Bu hikayelere karnımız tok, hatta tıka basa doluyuz demek yerine uğraştığımız şeylere bakın. Yazık, gerçekten çok yazık...
arkadaş senin bu bahsettiğin yöneticilerimizin bi suçu yokki...!! tüm suçlu bizim milletimizin hiç kusura bakmayın...!!
benim köyde çocukluğumda öyleleri vardıki babam dahil buna,,,
geçmiş yöneticiler posterlerini her bir duvara asıpta karşısına geçip keyifle bakan...!!
BAKINIZ ben abc partilerinden bahsetmiyorum,,
bizim milletimiz haşa tapacak birilerini buluyor muhakkak buluyor, ellerine eteğine sarılma içgüdüsü var bizim halkımızda ...!! ve aynı zat'lar o gün mesut yılmaza çillere tapanlar bu günkü başkana aynı şekilde tapıyor...!!
küçük bir kasabadanım ben, çarşıda dayım kardeşim ben dolanırken dayım belediye başkanı'ın bizden tarafa doğru yürüdüğünü görmüş, adam resmen kısık sesle bağırıyor ya adeta, lan bak bak kim geliyor hadi gidelim elini sıkalım diyor, kardeşimde cevaben, nolmuş yaw bld başkanı geliyosa o kim oluyor dedi dayım hala ısrar ediyor, kardeşim tekrarladı sen git neresini sıkıyosan öpüyosan öp ben biyere gitmiyom dedi, 1 yıl sonrda kıratanede çay içerken geldi aynı başkan, benim omzuma elini koydu hal hatır soruyor ben telefonun sonunu çözmeye çalışıyorum diye ne başımı kaldırıp yüzüne baktım nede vevap verdim, ben biraz ayıp ettim ama oldu bikere,, kaç kere m.vekllerinin elini sıkma'mak için ortalıktan sıvıştığım oldu,
elin gavuru ayak ayak üstüne atıyorda başkanı önünden geçse istifini bozmuyor,

sayın forumdaşlar: bu yazımı okuyan herkes ALLAH aşkına şu hastalığın ne kadar kötü olduğunu vede böyle bir karakaterle yetişmemeleri için çocuğunuzu torununuzu yeğeninizi güzel bir uslupla tatlı dille uyarın anlatın, benim nezdimde madde bağımlılığından bile kötü bir hastalıktır bu,
bir resmi bile gereğinden fazla büyütürsen bozulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...