20 Eylülde Türkiye'de 100 yıllık sır açığa çıkacak! Dünya şok olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Diyor Haluk Özdil abimiz,kendinden çok emin bir şekilde. Sırrı barındıran 100 yıl önce hazırlanan mühürlü defter 40 gün sonra açılacak. Yeraltını işaret ediyor. Yeraltından her ne veya neler çıkacaksa ülkenin tüm ekonomik sorunları bitecek.İnsanlar bu duruma inanamayacak.Rüyada olduklarını düşünecek.

blueverse

Bilgili Üye
yüzyıllardır bu ülkenin altından neler çıktı ve çıkıyor ama gel görki ekonomik durum ortada :)rüyaya gelince hep rüyadayız yatıyoruz soğan 10 tl kalkıyoruz 15 tl bu bir rüyamı diyoruz ama markete gidince rüyada olmadığımızı anlıyoruz :)

karademlikçayı

Yeni Üye
yüzyıllardır bu ülkenin altından neler çıktı ve çıkıyor ama gel görki ekonomik durum ortada :)rüyaya gelince hep rüyadayız yatıyoruz soğan 10 tl kalkıyoruz 15 tl bu bir rüyamı diyoruz ama markete gidince rüyada olmadığımızı anlıyoruz :)
çok doğru

Asya26

Member
Diyor Haluk Özdil abimiz,kendinden çok emin bir şekilde. Sırrı barındıran 100 yıl önce hazırlanan mühürlü defter 40 gün sonra açılacak. Yeraltını işaret ediyor. Yeraltından her ne veya neler çıkacaksa ülkenin tüm ekonomik sorunları bitecek.İnsanlar bu duruma inanamayacak.Rüyada olduklarını düşünecek.

Haluk abimiz dediyse bişey olmaz

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1. Haluk Özdil
2. Kazım Yurdakul
(daha çok varda bu ikisi yeter şimdilik)

bunların anlattıklarına inan varsa en hafif tabirle ahmaktır.
Evet farkındayım. Fakat kendinden o kadar emin konuşuyor ki,bir iddia bir ihtimal gibi değil.Kesin olacak diyor.Üstelik olacak dediği şeyde insanlık tarihinde görülmemiş bir durum.
Olacak dediği olmayınca,insanlara bu kadar umut verip sonra hayal kırıklığına uğratınca hala bu milletin karşısına hangi yüzle çıkacak utanmadan onu merak ediyorum.

saftilki

Moderatör
Moderatör
o yayın düşer düşmez denk geldim izledim, evet o kitap var, ama o kitabı erdoğana açtırmazlar,
ki kaynaklarda ona nasip olmayacak, zannetmeyinki onun yada devletin karşıtıyımda onlan böyle yazıyorum, duacı olduğum bir tane hizmeti varki burada dile getirsem sıkıntı olur,
hangi tarihte bilmiyorum ama muhtemelen 29 ekim gibi barış mançonun 2023 şarkısını seslendirecekler,
2023 şarkısının ön provatörü olan kayaların oğludur, ve yine mektubuda vasiyeti üzerine o tarihlerde açılacak, yaniii 2023 ün sakin geçecek olan son ağusyos ayımıza girdik, eylül ekim kasım 3 ay fırtınalarla dolu geçecek, millet şok üstüne şok yaşayacak,
bu arada halukun o videosundan çok önceden biliyordum sadece 29 ekimde açılacağını tahmin ediyordum, birçok konuşmasına itibar etmesemde bazan boş lakırdı yapsada o kadarda boş adam değil o,
yeter kocağluda kezza öyle, rüyalarında görüyorlarmış ve ona anlatıyorlarmışşş tarih tarih

ben 14 temmuz saat 16:15 konsolosların atatürk havalimanına nasıl koşuşturdukalrını gördüm,
avcılar limanından teknelerle kaçışan işadamları.. gece boyunca..

boşuna beni şuncu buncu yapmayın çünkü vakit daraldıkça sizde heryerde kulak misafiri olmaya başlarsınız, bende korku yerine çok tuhaf bir heyecan var, kap karanlık 3 ay,
ama yüce allah diyorki şüphesiz sizin şer zannettiklerinizde bir hayır vardır

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
o yayın düşer düşmez denk geldim izledim, evet o kitap var, ama o kitabı erdoğana açtırmazlar,
ki kaynaklarda ona nasip olmayacak, zannetmeyinki onun yada devletin karşıtıyımda onlan böyle yazıyorum, duacı olduğum bir tane hizmeti varki burada dile getirsem sıkıntı olur,
hangi tarihte bilmiyorum ama muhtemelen 29 ekim gibi barış mançonun 2023 şarkısını seslendirecekler,
2023 şarkısının ön provatörü olan kayaların oğludur, ve yine mektubuda vasiyeti üzerine o tarihlerde açılacak, yaniii 2023 ün sakin geçecek olan son ağusyos ayımıza girdik, eylül ekim kasım 3 ay fırtınalarla dolu geçecek, millet şok üstüne şok yaşayacak,
bu arada halukun o videosundan çok önceden biliyordum sadece 29 ekimde açılacağını tahmin ediyordum, birçok konuşmasına itibar etmesemde bazan boş lakırdı yapsada o kadarda boş adam değil o,
yeter kocağluda kezza öyle, rüyalarında görüyorlarmış ve ona anlatıyorlarmışşş tarih tarih

ben 14 temmuz saat 16:15 konsolosların atatürk havalimanına nasıl koşuşturdukalrını gördüm,
avcılar limanından teknelerle kaçışan işadamları.. gece boyunca..

boşuna beni şuncu buncu yapmayın çünkü vakit daraldıkça sizde heryerde kulak misafiri olmaya başlarsınız, bende korku yerine çok tuhaf bir heyecan var, kap karanlık 3 ay,
ama yüce allah diyorki şüphesiz sizin şer zannettiklerinizde bir hayır vardır
Hocam Barış Manço'nun 2023 kayaların oğlu ile bu konu ilişkili oluyor o zaman.bu durumda Barış Manço bu konuyu biliyordu.veya o da içindeydi.Ve bu şarkıyla üstü örtülü mesaj verdi.
Haluk Özdil,defter 8 yıl önce ulaşması gereken yere ulaştı artık emin elde dedi.Ben Erdoğan olduğunu düşünmüştüm.Erdoğan değilse o zaman onunda üstünde bir güç mü?
3 aylık karanlıktan sonra güneş doğacak mı?

saftilki

Moderatör
Moderatör
Hocam Barış Manço'nun 2023 kayaların oğlu ile bu konu ilişkili oluyor o zaman.bu durumda Barış Manço bu konuyu biliyordu.veya o da içindeydi.Ve bu şarkıyla üstü örtülü mesaj verdi.
Haluk Özdil,defter 8 yıl önce ulaşması gereken yere ulaştı artık emin elde dedi.Ben Erdoğan olduğunu düşünmüştüm.Erdoğan değilse o zaman onunda üstünde bir güç mü?
3 aylık karanlıktan sonra güneş doğacak mı?
barış manço zaten sır taşıyıcı mı muhafızımı öyle bişeydi, şarkılarında birçok şifre barındırıyordu, dönence gibi, ona sanatçılığı bırakma emri verildi muhtemel ki yutkunarak boğazında düğümlenerek açıkladı bunu, nereseyse ağlayacaktı, son olarak belgesel çekiyordu bitirip yayımlamak nasip olmadı, öldürdüler,
lale manço 2023 şarkısından kısa bir melodi paylaştı ve tüyo verdi, 2023 şarkısında ülkenin bu darboğazdan nasıl çıkacağını anlatıyor sanırım diyerek konuştu, o kitabı atatürk zamanında da açacak olmuşlar son anda açmaktan vazgeçilmiş, yada açtırmadılar, erdoğanda birçok kez üslerinden bahsettiği oldu, belli bir ölçüde toprak satmak ve ve üstlerim emrederse gerekirse papaz elbisesi bile giyerim gibi birçok konuşması vardır,

o zaman şöyle söyleyim:: bende bir rüya gördüm :) erdoğan ve k.kılıç bey ikiside siyaseti bırakıyor kendi iradeleriyle, ve biri geliyor siyasi ve ekonomik yönden bir deha, tüm dünyaya parmak ısırtacak cinsten,
evet bu güne dek hep tarih verdi ama bu son verdiği 31 mart boş yere değil,
24 yılı nisan mayıs haziran bu 3 ayda da şafak söküyor,

kusura bakmayın siyasi konulara böyle bir forumda değinmek her ne kadar doğru olmasada
burada hiç bir siyasiyi kötülemek yada övmek yoktur, milyonlarca insanın hissettiği kah karanlık günlerden korktuğu kah şafağın sökeceği, cumhuriyetimizin 100. yılına dair bir söyleşidir,
seviyeli ve ölçülü tartışmaya kimse bişey demez umarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...