Koray Kor kullanıcısının son içeriği

 1. Koray Kor

  404 Hatası

  Şu andan itibaren tekrar alan olursa lütfen belirtsin. İlginize teşekkür ederiz.
 2. Koray Kor

  404 Hatası

  Merhaba, Nasılsınız, Son günlerde sayfalara tıkladığınızda 404 not found hatası alan varmı ? son 1 hafta için geçerli.
 3. Koray Kor

  Mülazım Subayı Mehmet Bey ve VOLÇAN

  Şunlara bakabilirsiniz https://definesohbeti.com/konu/volcan-voyvoda-belgeleri-1796-1876.44310/ https://definesohbeti.com/konu/manukyandan-calinan-eskiya-belgeleri.61071/
 4. Koray Kor

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının elde ettikleri zaferi bir kez daha kutluyoruz. Mekanları cennet olsun.
 5. Koray Kor

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  Cumhuriyetimizi kurduktan sonra emekleyerek bu günlere getirdiğimiz demokrasimizi bir günde elimizden almak istediler. Milletimizin kahramanca iradesi sonucu engellendi. Şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
 6. Koray Kor

  Selamun aleyküm.. SuNSeT28 Usta.

  Bizden yana helal olsun, oda hakkını helal etsin. Bizim buradaki kayıtlı kullanıcılara hakkımız geçmez çoğunluk onların hakları bize geçer, o sebepten dolayı hakkını helal etmeyi unutmasın. İnşallah sağlığına kavuşup en kısa zamanda aramıza döner.
 7. Koray Kor

  İncil

  Merhaba, Reklamlarda nelerin çıkacağına biz karar vermiyoruz. Google tarayıcı geçmişinizi göz önüne alarak ilgili reklamları sunmaktadır. Muhtemelen muhafazakâr birisiniz Google'da bunu bildiği için size dini kitap reklamları gösteriyordur.
 8. Koray Kor

  Adminlerim kaç senedir üyeyim artık yeni üye modundan çıkma zamanım gelmedimi 😅

  Merhaba, Yeni üyelikten çıkmanız için mesaj sayınızı ve beğeni sayınızı arttırmanız gerekmektedir. 30 mesajı geçtiğiniz taktirde yeni üyelikten çıkarsınız. Bu sistem tarafından verilmektedir. Dediğiniz gibi yeni üyelikten çıkmak için mesaj sayı arttırımı değil üyelik tarihi esas alınmalı.
 9. Koray Kor

  ÖNEMLİ; Bağış

  Merhaba Arkadaşlar, Yakinen tanıdığımız SMA tip 1 hastası kız çocuğu için yardım kampanyası başlattık, sizlerinde desteklerini beklemekteyiz. Kampanya kuzen Burak Güdücü tarafından takip edilmektedir. Ayrıntılı bilgilere alttaki linklerden ulaşabilirsiniz...
 10. Koray Kor

  30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun

  30 ağustos zafer bayramınız kutlu olsun. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.
 11. Koray Kor

  Giriş hatası

  Merhaba, Şifre sıfırlama linki mail adresinize gönderilmiştir.,, Gereksizler ve spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.
 12. Koray Kor

  Giriş hatası

  Sayın kullanıcımız phoenix00 ismi ile kayıt olduğunuz mail adresi rockemrexx@gmail.com 'xx' olan yerleri tarafıma yazarsanız yardımcı olabilirim.. Not: Mail adresinin size ait olduğundan emin olmak için talep ediyoruz.
 13. Koray Kor

  dns güncelleme doğru sayfa

  Merhaba, Dns güncellemesi yapıldığı için gece saat 03:00 ile bugün öğlen 12:00 arası yazılan mesajlar sistemden görünmeyecektir. dns oturması anlık olabildiği gibi 4 ila 12 saat sürebilmektedir. Bilginize sunulur.
 14. Koray Kor

  Piyasa takip bölümü

  Merhaba arkadaşlar, Piyasalarda olup bitenler hakkında bilgi sahibi olmamız adına böyle bir bölüm açma gereği duyduk. Bu bölümde işleyeceğimiz konular, Altın neden yükseliyor, nereye kadar yükselir, dolar ne olur borsa yükselirmi gibi piyasalarda olup bitenleri değerlendirebiliriz. Bu...
 15. Koray Kor

  Tüm site sakinlerinin bayramı

  Teşekkür ederiz, sizlerinde bayramı mübarek olsun.
Üst