karakartal88 kullanıcısının son içeriği

 1. K

  Delikli kayalar ne anlama geliyor

  KARDEŞ YERDE O MURÇ DELİKLER İNE BENZEYEN OYUKLAR BANA GÖRE MEZAR İ VERİR DİKKAT EDERSEN DELİKLERİN YANİNA KANAL VERMİS OYMUS YÖNÜ NU GÖSTERİYOR MEZARLARIN.
 2. K

  Alan tarama

  ÇUBUK İŞİNDE İLK LAZİM OLAN MADENİ VE MİNERALLER İ NASİL KESMEN LAZIM ONUN TESPİTİ GEREKİR . PİYASADA 3 TANE ÇUBUK ALDİM SONUC FİYASKO ... SADECE BOŞLUK TESPİTİ YAPİYOLAR ALTİN GÜMÜŞÜ BULMUYOR HAZİR CUBUKLAR KOLAY GELSİN HERKESE.
 3. K

  AGACTA CİVİLER

  MESE AGACİNDA ÖN TARAFINDA SİVRİ ARKA TARAFİ BÜKÜLMÜŞ CAKİLİ CİVİ VAR ÖNDEKİ 30 CM ARKASİ EGİK OLAN 40 CM NASİL BİR YOL İZLEMEM LAZİM CİVİNİN ÖNÜ YAYLAYA BAKİYO ARKASİ ORMAN
 4. K

  Kanal ve oyuk

  SANA KALAN BOŞLUK TESPİTİ LAZİM DAHA NE GEREK VAR BAŞKA BİR SEY ARAMAGA.KOLAY GELSİN.
 5. K

  Kanal ve oyuk

  KARDEŞ KOLAY GELSİN BİR OYUGUN İCİNE PARMAĞINI KOY BİR DAİRE ŞEKLİNDE ÇEVİR BAK BAKALİM BİR TAKINTI BİR YÖN VERMESİ LAZIM EN FAZLA 7 METRE Yİ GEÇMEZ MEZARİ KANALA DİKKAT ET BİR YÖNE DOĞRU OK UCU GİBİ DARDİR DAR OLAN YÖNE DOĞRU ARASTİRMA YAP DÜŞÜNCEM BUDUR.
 6. K

  toprak altı bank ve yaşanmış tılsım olayı

  BENDE DE 3 TANE DEDEKTÖR GECTİ ELİMDE HEPSİ TRAŞ 45 CM ÇEKTİ AMA 80 CM DE 1 TORBA ÇİVİYİ GÖRMEDİ....BANA CİHAZ SATARKEN 6 METRE DEYİP 3.60 NET ÇEKER DEMİŞLER Dİ BU AHLAKSIZ LAR DEDEKTÖR SATİCİLARİ
 7. K

  Null

  MEZARLIK ALANİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BOŞLUK TESPİTİ NE ÇALIŞ KOLAY GELSİN.
 8. K

  ustalarım yardım

  KARDEŞ BİRİNCİ RESİM DE BARİZ BELLİ KAYA MEZAR ALANİ DİĞER RESİMLER DE AYNİ KAYADA TRASLAMALAR MEVCUT KOLAY GELSİN
 9. K

  EMF

  KARDEŞ BEN 3 TANE CİHAZ KULLANİP SATTİM ONLARİN YAPTIĞI DENEME YERİNDEN BAŞKA BİR YERE 4 METRE YE BİR KAPALI VARİL YUVARLA TOPRAGİ ÖRT GETİR CİHAZI TEST ET VE EN ÖNEMLİSİ SAKİN SAKİN BAŞKA KUTUDA AYNİ DERLERRR ALMA TEST EDİLEN CİHAZA YAPIŞ GOSTERDİYSE .KOLAY GELSİN
 10. K

  Haç işareti

  KARDEŞ GÖRDÜĞÜM KADARİYLA HAÇ İŞARETİNİN BÜYÜKLÜĞÜ 11 CM DEN BÜYÜK BU ŞU DEMEK BURASI KİLİSE BÖLGESİ DEMEK HEM KAYALİK ALANDA KİLİSE HEM DE KİLİSE NİN RUHANİYET İNDEN İSTİFADE ETMEK İCİN ÇEVRESİNDE GÖMÜLÜ MEZARLAR OLUR .CABA GAYRET HERKESİN KENDİ ELİNDE KOLAY GELSİN
 11. K

  Çook acil bilginize ihtiyaç vardır

  KARDEŞ MORALİNİ BOZMAYAYİM AMA BURADA Bİ İŞ CİKMAZ. BANA GÖRE BURASİ ZAMANLA EROZYONA UĞRAMIŞ ÇÖKÜNTÜ ALANİ TUĞLA TAŞ MERMER HER TÜRLÜ OBJE CİKAR.BOS OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
 12. K

  Kanal İstanbul Projesi

  İSTANBULUN KUŞATMASI SIRASINDA PAPALIK AVRUPADA HEM ASKER HEM YARDIM TOPLADİ YANİ PARA BİZANSA YARDIMA GELİYORLARDİ İSTANBUL'A YAKİN YERDE BİZANSİN DÜŞTÜĞÜ HABERİ GELİNCE BU GANİMETLERİ İSTANBUL EDİRNE ARASİ BİR YERE GÖMDÜLER AVRUPA'YA GOTURMEDİLER YANİ BİR KAYİP PARADA BU YERDEN ÇIKABİLİR...??
 13. K

  Dogal mi ? iscilik mi ?

  KARDEŞ DÜŞÜNCE M ODURKİ BU MURÇ DELİKLERİ YAPMADİR .DERİNLİKLERİNİ ÖLÇ KAÇ SANTİMSE ÖN VEYA ARKA TARAFİNDA MEZAR LAR VAR.MEZAR İCİN BOŞLUK TESPİTİ LAZIM.KOLAY GELSİN.
 14. K

  Bu kanal işareti mı yoksa taş kesimi yarida mı kalmış?

  KARDEŞ BU TAŞTAKİ KESİMİN YAKİNİNDA DERE VE YA SU KAYNAGİ YADA FAZLA YÜKSEK OLMAYAN SELALE İLE BAĞLANTI Lİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
Üst