Zengin Bölge midir?

Marco

Bilgili Üye
Merhabalar
Merhaba Kardeşim ;

Öncelikle belirmeliyim ki güzel yer .

ustalar gerekli noktaları söylemişler.

tapınma ve adak alanları mevcut

kayalıkları iyi incelemeni tavsiye ederim dikkatli ve iyi incele muhtemel oda mezarlar var.

ben bu alanı daha çok adak adama ve tapınma ve ibadet yeri gibi görüyorum
bu alana gelen patika yollar ve bu alana yakın eski yerleşim yerleri kimlerin yaşadığı ve dini inanışları ölü gömme gelenekleri vs... bu bu tür bir araştırma yaparak alanı dikkatli bir şekilde incelemeni ve teknolojiden faydalanmanı tavsiye ederim... selametle
Merhabalar sevgili, kiymetli ustam. Beni kırmayıp yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bol bol önce tespit yapacağım. Daha detaylı fotoğraflamak yapıp sizi etiketlerim ustam. Size ve diğer kıymetli ustalarıma saygılar, sevgiler dilerim. Tecrübenize ve emeklerinize sağlık. Selametle kıymetli ustam. 🙋🏻‍♂️😇

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
Merhabalar
Merhabalar sevgili, kiymetli ustam. Beni kırmayıp yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bol bol önce tespit yapacağım. Daha detaylı fotoğraflamak yapıp sizi etiketlerim ustam. Size ve diğer kıymetli ustalarıma saygılar, sevgiler dilerim. Tecrübenize ve emeklerinize sağlık. Selametle kıymetli ustam. 🙋🏻‍♂️😇
biz yardımcı olmak için buradayız her zaman selametle.

gelenvar

Member
Kapak gibi görünen kayanın kırmızı ile çizilen yerin yüksekliği 5 metre. 5 metre kapak olur mu ustalarım. Emin olamadım. Toplam yüksekliği de 10 metre var.
burası kapak değil bunun 6 veya7 mtre önünde sıralı taş varsa giriş orası giriş ara tünel

Marco

Bilgili Üye
burası kapak değil bunun 6 veya7 mtre önünde sıralı taş varsa giriş orası giriş ara tünel
Forma hoş geldiniz kıymetli ustam. 🙋🏻‍♂️ Evet, yani bu kadar büyük kapak olamaz. Yakın zamanda ön tarafın fotoğrafını da paylaşacağım inşallah.

Ledun

Bilgili Üye
@Ledun @mamostedijvar ve @dardanos Ustalarım. Merhabalar..
Diğer kıymetli ustalarım yorum yaptılar, kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim, görüşleri benim için çok önemli ve yeterliydi. Ancak siz kıymetli ustalarımdan da ufak da olsa bir yorum alabilirsem çok sevinirim. Bilgi paylaştıkça güzelleşir, emeğinize sağlık. Saygılar, sevgiler dilerim. 😇🙋🏻‍♂️
Kardasim Merhaba
Burası kazma kürekle ilerlenecek bir yer değil malesef. Korumalı tuzakli kral ve ailesine ait mezar alanı ve ayın alanı. Gece asla calisilamaz. Büyük iş. Gündüz bile riskli. Çok kuvvetli koruyucusu var. Eskavatoru dahi calistirmayabilir. Bu kadar sorunlu anlayacağın.
Çevrede işini görecek ufak gömü, kasalar vardır. Bunları almakta sıkıntı olmaz. Musade eder.
Bu yerlerin üstadı bu siteye de uğrar. Insallah bu konuna bakarsa sana birkaç yer işaretler diye düşünüyorum.
Benim sana söyleyeceğim şu:
Tek cepheden bile figür olarak gördüğün herseyin kafa kısmına bak. 3-4 metre çapında.
İlla bir kasaya denk gelirsin alinmadiysa. Alınan yeri açılmış olarak görürsün zaten.

Allah cc kolaylık versin.

Marco

Bilgili Üye
Kardasim Merhaba
Burası kazma kürekle ilerlenecek bir yer değil malesef. Korumalı tuzakli kral ve ailesine ait mezar alanı ve ayın alanı. Gece asla calisilamaz. Büyük iş. Gündüz bile riskli. Çok kuvvetli koruyucusu var. Eskavatoru dahi calistirmayabilir. Bu kadar sorunlu anlayacağın.
Çevrede işini görecek ufak gömü, kasalar vardır. Bunları almakta sıkıntı olmaz. Musade eder.
Bu yerlerin üstadı bu siteye de uğrar. Insallah bu konuna bakarsa sana birkaç yer işaretler diye düşünüyorum.
Tek cepheden bile figür olarak gördüğün herseyin kafa kısmına bak. 3-4 metre çapında.
İlla bir kasaya denk gelirsin alinmadiysa. Alınan yeri açılmış olarak görürsün zaten.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli ustam. Yorumunuzu bekliyordum dört gözle. Vakit ayırıp, yol gösterdiğiniz için minnettarım. Saygılar, sevgiler dilerim. 🙋🏻‍♂️😇 Söylediklerinizi uygulayacağım inşallah.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardasim Merhaba

Saygıdeğer ustam hoşgelmişiniz. Ben de uzunca bir süre ayrı kalmıştım sizi de gördüğüme çok memnun oldum☺

Ledun

Bilgili Üye
Saygıdeğer ustam hoşgelmişiniz. Ben de uzunca bir süre ayrı kalmıştım sizi de gördüğüme çok memnun oldum☺
Teşekkür ederim kardasim.
Az kalsamda hergun bakıyorum.
Disime uygun konu bulursam yazıyorum.
Belki birisine faydamız olur.
Romanın kulağından bir parça koparmayın vesile olsak bize yeter.😁