Zemin altından çıkan işaretler nelerdir ?????????????

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kamhi Leonard kardesim bende ondan dolayi sordum bi gorelim bakalim yigmami baska biseymi.gormeden yorumlamak zor oluyor anlatimlada bi yere kadar.yugma deniyor benzetmede olabilir dogal olusumda derinlik olayinda fazla dememin sebebi en azindan birseye denk gelmis olmalari lazimdi bu derinlige indiklerinde kum yapisi yada katman olayi degil daha bekirgin birseyler olmasi lazimdi

Kamhi Leonard

PiSaGoR
@Kamhi Leonard kardesim bende ondan dolayi sordum bi gorelim bakalim yigmami baska biseymi.gormeden yorumlamak zor oluyor anlatimlada bi yere kadar.yugma deniyor benzetmede olabilir dogal olusumda derinlik olayinda fazla dememin sebebi en azindan birseye denk gelmis olmalari lazimdi bu derinlige indiklerinde kum yapisi yada katman olayi degil daha bekirgin birseyler olmasi lazimdi
Seni ne demek istediğini anladım da
Dur bakalım ne çıkacak ben birşey sordum cevap gelsin birşey daha soracam o zaman anlasilir

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yani bende beklemedeyim zaten..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşimiz zemine kadar indik demiş. Anladığım kadarı ile üstten zemine inmiş, ama asıl mesele zeminden sonra başlar,güzel kardeşim zemin altına 2 ila 3 mt kadar inmek gerek yığmalarda, eğer gerçekten yığma ise. Bide aslında bunu tespit edip öyle çalışmaya başlamak gerekirdi. Sizin iş yarım kalkışa benziyor anlatımınızdan