YORUMUNUZU BEKLİYORUM

AHYA

Yeni Üye
Herkesin görüş ve fikrine saygı duyucaz. Burda bariz bir köpeğin var. Kırmızı çizgili yer şişkin duruyor kasa yoklaması yapın. Not: Ayrıca alan hoşuma gitti, döneminde elden geçmiş burası ama daha iş çıkar gibi.
Hocam burda olmanın nedeni anlamıyor olmam farkli kişiler ile paylaştım hepsi farklı farklı şeyler dedi bende anlamadığım için uğraşmayım mı ugrasmim mi çözemedim o yüzden gerceten yorumlarınız kıymetli

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hocam burda olmanın nedeni anlamıyor olmam farkli kişiler ile paylaştım hepsi farklı farklı şeyler dedi bende anlamadığım için uğraşmayım mı ugrasmim mi çözemedim o yüzden gerceten yorumlarınız kıymetli
Niçin ve neden bu işe heves ettiniz ? Eğer bir kere sararsaniz bu iş hayatınızdan bir parça olup sizinle gelicek. Ondan sordum :) merak ettim doğrusu.

Derbeder Paşası

Yeni Üye
Üstadım böyle tepki vermene gerek yok. Ben fikirimi söylüyorum orda izah ediyorum zaten anlamış olsam buraya neden atayım insanlara neden danışayım . Orda bir figür var nasıl doğal ola bilir diyorum. Bu illa kessin bir isarettir yada doğaldır değil size soru olarak soruyorum ama işte .... Yorumunuz için teşekkür ederim sanırım yanlış anlaşıldım
Rakımlı güzel bir nekropol/mezarlık alanındasın.
Zemin altı mezar oda/odaların var.
Boşluk tespiti ile yol alabilirsin.
Uğraşmak istiyorsan doğru yerdesin.