Yorumlamanızı rica ederim.

İş güç

Aktif Üye
Arkadaslar burasi soğuk dondum âdeta bana bir fikir verebilirmisiniz beklemekteyim🧐

oymak beyi

Bilgili Üye
Arkadaslar burasi soğuk dondum âdeta bana bir fikir verebilirmisiniz beklemekteyim🧐
ustam bekleme, gerekli bilgilerini topla öyle başla şuan orda ki işin yarim saatlik bisey değil ki, yapacağın her işlem uzun sürecek. acelen yoksa bu tarz yerlerle tecrübe sahibi Ustalarımızın bilgisini alıp öyle harekete geçmenizi tavsiye ederim.

İş güç

Aktif Üye
Anladim hocamda bazen yorumlarda surasina burasina bi bak deniliyor diye bekledim yorumunuz nedir video hakkinda hocam ??

oymak beyi

Bilgili Üye
ustam, benim görüşüm tavsiyem şudur : ordan gitmek sonraya bırakmak istemiyorsun anladığım kadarıyla ve gündüz de çalışma yapamıyorsun. o kayaya odaklanmışsin. ama kaya işi zordur. beladır. yorar. o yüzden kayaya çalışma, önce şu kayanın şeklini bir ortaya çıkar, video da ki hali ile ugrasilacak bisey yok, ama illa yapacaksan kayayı görünür hale getir, ilerledikçe cihazinla kontrol et.. tekrar söylüyorum bu hali ile uğraşmaya değmez. hayırlı geceler

İş güç

Aktif Üye
Videonun başında gorulen kisimda dedektör değerli gosteriyor fakat nerde bu giriş??