Yorum bekliyorum

yunicup

Yeni Üye
Üstadlar bu resimlerde birşey var mı yoksa doğal mı

İndiana jones

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 236010üstat yılan var büyük sarılmış kafa kuyruk istikameti yön olur işaretlediğim kayada değerli maden tesbiti yap kaya altında mezar veya değerli maden tesbiti yap bölge güzel işaretleri kaçırma fotoraflari atttır ilk kayada sincap var alttakini ayi benzettim bu da kapalı mağraya işaret eder kayalarda boşluk bak okla gösterdigim kayayı 4 5 yerden fotaraflaEkli dosyayı görüntüle 236011i

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
sanıyorum ki antik bir dere yatağı az kafanı yukarılara kaldır bence

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bekçi gibi duruyorlar, çevreyi epey fotoğraflaman gerekecek.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
yunicup.... Sevgili kardeşim İndiana jones... kardeşimde iyi görmüş bu bir kayanın çöreklenmiş yılan halini anımsatıyor lakin siz bunu yakınen görmüş iseniz bunu teyit edesinizki ona göre yorum yapalım yanılmayalım bu gerçekten bir yılan figirümü

İndiana jones

Editör
yunicup.... Sevgili kardeşim İndiana jones... kardeşimde iyi görmüş bu bir kayanın çöreklenmiş yılan halini anımsatıyor lakin siz bunu yakınen görmüş iseniz bunu teyit edesinizki ona göre yorum yapalım yanılmayalım bu gerçekten bir yılan figirümü
Ben gördümü söylerim usta yakından bakar teyit eder figürlere yaptımız yorumlar 100 50 gerçek çıktığı kanatindeyim herkez bu yönde oldunu söyler her işarette define değildir ama işaretlerin olduğu yerde yaşanmışlık vardır, işaretlerin olduğu yerde mezar vardır Ekli dosyayı görüntüle 236026orda gerçi yandan baktinmi kartal kolunun altindan sincap çıkıyor

Son düzenleme:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
İndiana jones....

Merhaba sevgili kardeşim tabiki yaşam olmadan işaret olmaz . Ayrıca sizi tebrik ederim başarılı olmanız beni de sevindirir. Ne mutlu size. Lakin bende konu sahibininde bunu teyit etmesini dilerim . Nedenine gelince kaya görüntüleri insanı yanıltabiliyor sevgili kardeşim. Lakin konu sahibide tamamdır bu bir yılan figürüdür yada değildir demekten neden uzak ben anlayamıyorum. Şimdi biz benzetiriz sonra başka bir şey çıkar yanlış yönlendirme yapmamak adına böyle sordum. yoksa sizin görüşlerinize zaten bir şey demiyorum ve bende yılana benzediğini belirttim zaten görüşlerimiz ortak. birde konu sahibi he dedimi tadından yenmez. Evet belki yorumlarımız farklılık gösterebilir. Amma olsun herkesin bir birinden öğreneceği şeyler vardır ben sizden veya siz benden mutlaka bir şeyler alırız değilmi. işimize yarayanı saklar yaramayanıda atar gideriz. Başarılarının devamını dilerim sevgiler.

Wester

Member
Siz bu fotoğrafa bakarken kaç d gözlük takıyorsunuz neden aynı şekilde biz göremiyoruz maşallah kayalar dan işaret fışkırıyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Siz bu fotoğrafa bakarken kaç d gözlük takıyorsunuz neden aynı şekilde biz göremiyoruz maşallah kayalar dan işaret fışkırıyor
Bilgi + Tecrube + Teknoloji
Bu sonuclari veriyor kardasim.
Bende kardasimizin kullandigi programi merak ettim.
Aman cep telefonunun programi deme.
Desende telefonun adini yazma.
Para yok birde telefon borcuna girmiyelim :)))