Yorum 4 dilimli haç

R00T

Profesyonel
Co Admin
Aynen de var usta @Root
Madem aynen var , o zaman dediğim yeri işaretle beraber o alanları fotoğraf olarak eklersen bir fotoğrafta yönleri ve işaret taşını ok ile işaretlersen çok iyi olacak .Ustlarda rahat değerlendirme yaparlar.

Storm

Editör
Bu yonca gibi işaretin neden bi tarafı küçük diğerlerine göre
ve neden sadece küçüğün olduğu yönde başka bi işarete benzer birsey var ?
Ekli dosyayı görüntüle 234304 Su mavi ile işaretledigim yönde ne var ki orası diğerlerine göre küçük o tarafı ve onun tam karşısını Fotoğraflar misin ustam bir de yeşil işe işaretledigim yerde çıkıntı var bi nevi üçgen gibi orası bilerek bırakılmış gibi o çentikler merdiven i de tasfir edebilir mesafe uzunluğunu da
bilmedwn yanlış yönlendirmek istemem ustam

R00T

Profesyonel
Co Admin
Üç fındık oymaların odası bazı üçgenlerin odasına benzer.Küçük olanda haklısın bence yönle alakalı diye düşünüyorum.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yeniden dogusu simgeleyen isaretlerden nadirlerden birisi. Kardaslarimizin belirttigi gibi ibadethane ve mezarlar mevcut.
2 derenin birlestigi catalin icindeki ustu agac ve kayalarla dolu alanin alti veya derenin menderes yaptigi en genis kismin icindeki tepeligin altidir.
Tepe iyi incelenirse havalandirmalar bulunabilir.

Bu tur yerler bizi asar. Ne vakit yeter, ne tucrube. Hasarsiz cikilmaz buralardan sayet cikilabilirse.

Bencede bu isareti yetkililere bildirmek gerek. Gerci kayitlari mevcuttur. Ademi merkeziyet bilir. :))

Yolun duserse manzara resimlerini yuklerseniz baska seyleri de gormek nasip olabilir.
Kardasim,
Yeri goren sensin.
2 ihtimalli yer tasviri yaptim.
2 basparmakla ufacik telefonda emek veriyoruz. Birazda sizin emek verip;
Ustam bu dedigin yerler burada yok veya derenin catalinda anlattiklarina benzer bir tepecik var gibi geri donus saglarsaniz memnun oluruz insallah.

Diger tavsiyelerimizi kabul edip etmemek size kalmis. Gozumu karartirim girerim dersen yine senin icin soyleyeceklerimiz olacak. Faydasi olur, zarari olmaz biiznillah.

Sozu size yazdim amma konu acan tum kardaslarimiza soyluyorum.

O kadar kardasimiz degisik seyler soyluyor.
Bu soylemler, teorik ve paratigi yansitiyor.
Resimleme uygun yapilmadigindan, arazi tam gosterilmediginden ihtimaller artiyor maalesef. İyi resimleme yapilsa hedef gozukucek belki, bircok kisi yorum da yapmayacak. Neden? Cunku bildigi seylerden olmadigini anlayacak. İhtimallerin cogu ortadan kalkmis olacak.

Kolay Gelsin.

Kral44

Yeni Üye
Ustalarım kar var kar biraz erisin ayrıntılı resim çekip atacağım.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel bir uçurtma bulursan seni uçurur ne haçtır nede yonca bir aile mezarlığıdır 4 oda vermiş .
Sevdiklerinizi basamaklarla ulaşabilirsiniz basamaklara basarken dikkat edin bu uçurtma gibi uçmayın resimleme yetersiz.

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bu konu kaldı bahara karlar erirse koyunlar yaylaya çıkarsa o zaman konuya bence devam edilir :D

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kamhi Leonard.... Turko..

Sevgili arkadaşlar bilmiyorum belki benden büyüksünüz belkide yaşça küçük. Eğer sizden büyük isem yaşım altmışa yakın sizden ricam böyle ufak tefek şeyler için bir birinizi kırmamanız. Bakın sevgili arkadaşlar bu dünyada bütün olan biten kötü şeyler bizlerin bir anlık öfkemizden kaynaklanır. Ne gerek var sevgili arkadaşlar şurada kardeş gibi bir dost gibi bir birimizi üzmeden kırmadan geçinip gitsek. tabiki illaki arada böyle şeyler oluyor lakin her şeyleri tadında bırakmaktır . Sizden rica ediyorum lütfen bu konuyu uzatmayın dostluk elini yine birbirinize uzatın. Ne demişler sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz haydi arkadaşlar lütfen şayet sizin büyüğünüz isem bu isteğimi geri çevirmeyin sevgiler

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar sizlere çay dokundu galiba çaylar demli olsa gerek aranızda ALLAH CC olsun.