Yillar once cozemedigimiz isaret

izmitlii

Member
Cevresinde iki bosluk bulduk gunduz cubuk caktik gece is esnasinda kayalari asamadik, cubuk cok rahat girmisti, bosluklari cubukla bulmustuk yakininda

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Dogalmi degilmi derken boslukda bulduk ama icraata gelince malesef dogal diip kaldi :(
bu kayayı tamemen temizleyin fırça al yanına güzelce temizle gün yüzüne çıksın başka işaret var mı görelim taşın boyutu nekadar görelim sonra etrafının fotoğraflarını at.

izmitlii

Member
bu kayayı tamemen temizleyin fırça al yanına güzelce temizle gün yüzüne çıksın başka işaret var mı görelim taşın boyutu nekadar görelim sonra etrafının fotoğraflarını at.
Tasi temizleyip inceledik baska gozle gorulur isaret yoktu ana kaya yerlesik kaya genisligi 1*1m civarinda kalinligi 20 cm o delik derinligi kadar, cevre fotografi belli olmuyor ormanlik oldugu icin farkedilmiyor malesef

Tantulus

Aktif Üye
Yakınında küçük taş yigmalar varmı

izmitlii

Member
Ormanlıksa hiç uğraşma emeğine yazık eden. Ben gün yüzünde ki kaya mezarı bile gözüm kesmeyince niyetlenmiyorum ve üzerine oturup bir foto çekinip geçiyorum.
Dogru soyluyorsunu ustam cozume ulastirmak zor emeginin bosa gitmicegini bilsen elinden geleni yaparsin ama isarrtler nette olsa bazen hayal kiriklligi