yeni resimler geldi şirvan hocam .... bilğilerinizi istiyorum arkadaşlar

SEATUYSAL

Yeni Üye
Anıt mezar sahası.
Kimbilir kaç tane mezar vardır.

resimler çekilmiş amma uygun resimleme yapamamışınız.
Bu da tecrübesizlikten kaynaklanıyor...

Bu kadar güzel bir yer asla tuzaksız/tehlikesiz olmaz.
işçilik çok ağır olur.
tecrübe ister, emek ister, ekip ister.

Burası Çubukçu yeridir. Cihaz işe yaramaz.
Hem girişleri hem tünelleri bulmak gerekecek.
Aynı zamanda değerli tespiti de yapılmalı.

Döneminde işlem görmüş mü görmemiş mi anlaşılması zor.
Bu nedenle değerli tespiti gerekir.

Kolay Gelsin

>>>>>>>>>>>>>>
Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Hocam biz çok fazla tecrübe su olan kişiler değiliz ben burada bizimle çalışacak hocalar arıyorum bu bölge harita ile bulunan bir yer ve bakir olan bir yer ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı bilmiyoruz burada ustalarımızın devamlı çok işaret olduğunu ve güzel yer olduğunu söylüyor ama kafamız tamamen karışık durumda... BulursamKader25

Moderatör tarafında düzenlendi:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SEATUYSAL kardeşim ..............................Hocam biz çok fazla tecrübe su olan kişiler değiliz ben burada bizimle çalışacak hocalar arıyorum bu bölge harita ile bulunan bir yer ve bakir olan bir yer ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı bilmiyoruz burada ustalarımızın devamlı çok işaret olduğunu ve güzel yer olduğunu söylüyor ama kafamız tamamen karışık .. @BulursamKader25..................................................

böyle 1 teklif yapmışsın ... site kurallarına aykırılığı 1 yana ... buradaki hiç 1 USTA bu dediğine yanaşmaz .... sitemizin usta sı olmayan lar dan cevap gelebilir ... özelden yazışıp haberleştiğin kişilerden haberimiz olmamakla aberaber ... sıkıntıya kalacağınız %99 dur define ,işinde acemi olduğunuzu kabul ediyorsanız ... bu teklifinizin .. dahada çok acemice 1 teklif olduğunu bilin istedim .... sizin istekte bulunmanız haricinde ... bu siteden herhangi 1 kişi beraber yaapalım .. biz hallederiz derse de .. sitemizle hiiiç 1 alakasının olmadığını .. ve kendinizi tehlikeye sokmamanızı .....ve aklı selim davranmanızı istiyecem ....... rast gelsin kardeşime ....

SEATUYSAL

Yeni Üye
SEATUYSAL kardeşim ..............................Hocam biz çok fazla tecrübe su olan kişiler değiliz ben burada bizimle çalışacak hocalar arıyorum bu bölge harita ile bulunan bir yer ve bakir olan bir yer ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı bilmiyoruz burada ustalarımızın devamlı çok işaret olduğunu ve güzel yer olduğunu söylüyor ama kafamız tamamen karışık durumda...@BulursamKader25..................................................

böyle 1 teklif yapmışsın ... site kurallarına aykırılığı 1 yana ... buradaki hiç 1 USTA bu dediğine yanaşmaz .... sitemizin usta sı olmayan lar dan cevap gelebilir ... özelden yazışıp haberleştiğin kişilerden haberimiz olmamakla aberaber ... sıkıntıya kalacağınız %99 dur define ,işinde acemi olduğunuzu kabul ediyorsanız ... bu teklifinizin .. dahada çok acemice 1 teklif olduğunu bilin istedim .... sizin istekte bulunmanız haricinde ... bu siteden herhangi 1 kişi beraber yaapalım .. biz hallederiz derse de .. sitemizle hiiiç 1 alakasının olmadığını .. ve kendinizi tehlikeye sokmamanızı .....ve aklı selim davranmanızı istiyecem ....... rast gelsin kardeşime ....
Tamam ustam doğru söylüyor suz uçmuş

erbay

Member
özür dilerim şirvan ustama saygı duyarım benimde eklemek istediğim bir konu var şirvan ustam onaylarsa sevinirim değerli kardeşim yukarıda evet bir suret bulmuşsunuz dikkat ederseniz 2 ve 5 inci fotolarda sağda 2 göz ve bir burun veya ağız diye bilicem resmin en sağında ve yukarıda bir blok var önü çalılıklarla kapalı bence burada ağız veya buruna venzer kısımda giriş olma ihtimali mevcuttur değerli ustalarım buna bir yorum getiririrse sevinirim tesbitim yanlışta olabilir ustalarım tesbitimin değerlendirilmesini rica ediyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hocam biz çok fazla tecrübe su olan kişiler değiliz ben burada bizimle çalışacak hocalar arıyorum bu bölge harita ile bulunan bir yer ve bakir olan bir yer ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı bilmiyoruz burada ustalarımızın devamlı çok işaret olduğunu ve güzel yer olduğunu söylüyor ama kafamız tamamen karışık durumda... BulursamKader25
Kiymetli Kardasim,
Senin gibi tertemiz kardaslarimiz zarar gormesin,
yamyamlara yem olmasin diye biz burda tamamen gonulluluk uzere sizlere yardimci olmak istiyoruz.

Yerun cok guzel.
Acele etmeyin.
Bu yer sizun nasibinizse kimse elini bile suremez.
Kurani Kerimdeki Musa as. İle Hizir as. Arasindaki kissada olanlar bu sozume delildir.

Tanimadiginiz, bilmediginiz kimse ile define isinde asla beraber olmayiniz. Caniniza kadar kastedecek serefsizler cikabilir.
Su nasihatumi asla unutma:
Evini bilmedigin, coluk cocugunu bilmedigin hickimse ile araziye cikma. Tanidiginla giderkende cift tabanca git yani cok dikkatli ol demek istiyorum. Mali bulana kadar sorun olmaz. Asil sorun mali bulunca çikar. İste o an herkesin ici disina cikar, adami taniyamazsin bile. Cok ornegi yasanmistir.

Senin yapacagin sudur:
Memleketinde tanidigin adamlarin en az yarisi define isi ile kesinlikle ugrasmistir. Kimseye caktirmadan etrafa zarf atacan; bu isle kim ugrasmaya devam ediyor, iclerinde teceubeli ve guvenilir olani bulacan. Buldugun bu kisinin evini, calistigi yeri, cocuklarini taniyacan. Ayrica karakterine guvendigin bilegi saglam 2 kisi daha yaninda olacak. Arkadaslarinin veya akrabanin icinden olsun. Nereye gitsen onlarda yaninda olsun. Bazi kardeslerimiz ne yaparsan yalniz yap, kardasina bile guvenme derler. Ben asla bunu kabul etmeyenlerdenim. Oz kardasimi yanima alamayacaksim yaziklar olsun bana. O zaman bende bir problem vardir derim.

Asla acele etme.
Nasibin sana mutlaka kavusur.
Amma gayrete devam etmekde senin gorevindir.

Suboxone

Aktif Üye
Sıralı kaya mezarları kapalı ustalarımın dediklerine katılıyorum extra olarak ışığı ayarla her kayayı ayrı ayrı çek uzaklı yakınlı videoda gusel çek.ha bu arada üstat olunmadan burası kesinlikle.acilmaz hemde öyle böyle üstat deyil 1 adet üstat 1 adet kepçe 1 adet bilgi 1 adet dedektör ve com sayıda ırgat tek kişinin yapabileceği iş deyil ekip işiyle acır aynı ekip işiyle kapatıldığı gibi