yeni resimler geldi şirvan hocam .... bilğilerinizi istiyorum arkadaşlar

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SEATUYSAL emek olmadan yemek olmaz. Doğru tespitlerin yapılabilmesi için çok iyi incelemek gerekli, bizlerin sadece fotoğraflar üzerinden olası yerlere yönlendirme şanşımız var. Bu yüzden ustaların istediği fotoğrafları çekebilirsen senin işin kolaylaşır. Çok dik ve yüksekte biryer olması nedeniyle oldukçada zor biryer. işaretlediğim alan kapatılmış gibi gözüküyor. Tespitini yapacak olan sizlersiniz. Allah kolaylık versin.

SEATUYSAL

Yeni Üye
@SEATUYSAL emek olmadan yemek olmaz. Doğru tespitlerin yapılabilmesi için çok iyi incelemek gerekli, bizlerin sadece fotoğraflar üzerinden olası yerlere yönlendirme şanşımız var. Bu yüzden ustaların istediği fotoğrafları çekebilirsen senin işin kolaylaşır. Çok dik ve yüksekte biryer olması nedeniyle oldukçada zor biryer. işaretlediğim alan kapatılmış gibi gözüküyor. Tespitini yapacak olan sizlersiniz. Allah kolaylık versin.

hocam Allah razı olsun doğru konuşmuşsunuz emek olmadan olmaz ama bu bölgede şöyle birsey var derseniz ben ona göre cekim yapmaya çalışırım ve sanırım biz bu yerin üstesinden zor geleceğiz her halde herkes çok ğüzel yer diyor ama tuzaklı bir yer diyorlar bölge nedirki burası bu kadar çelişkide kalmamıza sebep oluyor

SEATUYSAL

Yeni Üye
özür dilerim şirvan ustama saygı duyarım benimde eklemek istediğim bir konu var şirvan ustam onaylarsa sevinirim değerli kardeşim yukarıda evet bir suret bulmuşsunuz dikkat ederseniz 2 ve 5 inci fotolarda sağda 2 göz ve bir burun veya ağız diye bilicem resmin en sağında ve yukarıda bir blok var önü çalılıklarla kapalı bence burada ağız veya buruna venzer kısımda giriş olma ihtimali mevcuttur değerli ustalarım buna bir yorum getiririrse sevinirim tesbitim yanlışta olabilir ustalarım tesbitimin değerlendirilmesini rica ediyorum
erbay ustam senden ricam bu dediğin bölgenin çizimini yapabilirmisin

SEATUYSAL

Yeni Üye
Sıralı kaya mezarları kapalı ustalarımın dediklerine katılıyorum extra olarak ışığı ayarla her kayayı ayrı ayrı çek uzaklı yakınlı videoda gusel çek.ha bu arada üstat olunmadan burası kesinlikle.acilmaz hemde öyle böyle üstat deyil 1 adet üstat 1 adet kepçe 1 adet bilgi 1 adet dedektör ve com sayıda ırgat tek kişinin yapabileceği iş deyil ekip işiyle acır aynı ekip işiyle kapatıldığı gibi

ustam başlamadan korkuttunuz .. herkes aynı şeyi söylüyor yer çok güzel bir çok oda ve mezar olduğunu söylüyor ama ben inanın ne yapacağımı şaşırıp kaldım nerden nasıl başlamalı ve ben 1 tane odayı veya mezarı bulsam gerisini sağlam bir ekiple başlayacağım ama ama işte ....

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anıt mezarlar var. Tuzaklı demeleri çalışma açısından riskli olmasından kaynaklanıyor. Yüksek biryerde çalışacaksınız. Düşme tehlikesi, üzerinize kaya yuvarlanma tehlikesi var.

erbay

Member
ustam özür dilerim resimleri şaretleme konusunda biraz geriyim öğretirseniz memnuniyetle

erbay

Member
ama şunu söylim dağın tamamını gösteren resmin sağ üst tarafı

SEATUYSAL

Yeni Üye
@şirvan ustam yeni resimleri cektim ve deiğiniz yerde kapağı buldum