Yemin..

ZeNNN

Member
Hayırlı forumlar ustalarım merak ettigim bir husus bu işten anlayan bir abimizle resim paylaştım bana yaptığı yorum burada yemin var dedi açıklama istedim benden bukadar araştır dedi gülerek öyle birşeyin aslı varmı yada define aleminde yemin terimi varmı varsa anlamı nedir? Formda o resmi paylaşmıştım ilk zamanlarda evin duvarında tabakta üzüm işlemesi vardı yorum yapan tüm ustalarıma şimdiden teşekkür ederim

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Hayırlı forumlar ustalarım merak ettigim bir husus bu işten anlayan bir abimizle resim paylaştım bana yaptığı yorum burada yemin var dedi açıklama istedim benden bukadar araştır dedi gülerek öyle birşeyin aslı varmı yada define aleminde yemin terimi varmı varsa anlamı nedir? Formda o resmi paylaşmıştım ilk zamanlarda evin duvarında tabakta üzüm işlemesi vardı yorum yapan tüm ustalarıma şimdiden teşekkür ederim
Üzümün taneleri kaç adetdi...
Sayabildiniz mi?

kaynak

Tam emin değilim ustam 5 dk araştırma yapıyorum vardığımız sonuç kuzey yönü sanki ama dediğim gibi yanılıyor olabilirdim
Bu duvarın karşı istikameti goren resim varmı elinizde?

ZeNNN

Member
Böyle bir resim var

Ekli dosyayı görüntüle 257181
Üzüm kısmına sırtımızı verince karşıda bu ev var bu evin arkasında kilise var bu evi biraz yakından çektim kayinbabamin evi mesafe bukadar yakın değil normalde

kaynak

Ekli dosyayı görüntüle 257181
Üzüm kısmına sırtımızı verince karşıda bu ev var bu evin arkasında kilise var bu evi biraz yakından çektim kayinbabamin evi mesafe bukadar yakın değil normalde
Sembollerdeki vurgu kilise atfen yapılmış.
Dikkatimi çeken şey bu duvardada kare boşluk var
bunlar birbirine parelelmidir?
Önceki resim üzümün altındaki kare boşluk diğim