Yardimlarinizi rica ediyorum..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yolun açık olsun ......rabbim yaptığın umreyi tavafları duaları kabul etsin ...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Amin abim amin. Sitede herkese dua ettim inşallah , kalplerimizde ki, bundan önce ve sonra ki hayırlı dualarımızı kabul etmesi için. Olmuslerimize, gelmek isteyip de gelemeyenlere, vatanımıza, milletimize dualar ettik inşallah. Rabbim meal kusuru ile kabul ederse ne mutlu bizlere.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Hepimize dua et kurbanım Allah kabul etsin inşaEllah.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Amin toyalp abi emin ol ki ediyorum. "Ruhi meskunda ne kadar sıkıntılı kulların var ise sıkıntılı arini defi red eyle Allahım. İsteklerimizi mübalağa ile bilicisin Sen kapindan boş çevirme Yarabbi" ...her daim ettiğim dualara sizi de katıyorum abim Allah hepimize yardımcı olsun inşallah. Dertlilerimize şifa, borclularimiza hayırlı bol riziklar versin inşallah.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Amin abim amin. Sitede herkese dua ettim inşallah , kalplerimizde ki, bundan önce ve sonra ki hayırlı dualarımızı kabul etmesi için. Olmuslerimize, gelmek isteyip de gelemeyenlere, vatanımıza, milletimize dualar ettik inşallah. Rabbim meal kusuru ile kabul ederse ne mutlu bizlere.
Amin

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Amin toyalp abi emin ol ki ediyorum. "Ruhi meskunda ne kadar sıkıntılı kulların var ise affet Allahım. Bütün isteklerinizi mübalağa ile bilicisin Sen kapindan boş çevirme Yarabbi" ...her daim ettiğim dualara sizi de katıyorum abim Allah hepimize yardımcı olsun inşallah. Dertlilerimize şifa, borclularimiza hayırlı bol riziklar versin inşallah.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
S. A ustalarim , abilerim. Bu sabah itibarıyla YURDUMA inmiş bulunuyorum. Allah'a şükür sağ salim geldik, sizlerin de dualariyla, Allah razı olsun. Yarın inşallah arazideyim, sizlerden ricam değerli yardımlarınızı esirgememeniz. Şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar, sevgiler.