Yardımcı olabilirmisiniz

corvette

Yeni Üye
Asker kafası var koca bir kaya üzerinde anlamı nedir yardımcı olurmusunuz
IMG-20230901-WA0011.jpg
IMG-20230901-WA0011.jpg

dr.

Bilgili Üye

corvette

Yeni Üye
Ben o şekilde yorumladım sanki kafasında miğfer var gibi duruyor yanılıyor da olabilirim ama insan suratının orada kendi kendine oluştuğunu da sanmıyorum bilgisi olan abilerimizden yardım almak için yazdım sizinde benimle paylasabileceginiz bir yorum varsa dinlerim tşk ederim

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Hayal kurmaktan vazgeçin artık definecilik böyle birşey değil her şekle bir anlam yükleyip orayı burayı kazdıran tiplere gıcık oluyorum bol miktarda var. Hayal ürünü dikkate almayın

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
@corvette ustam hoş geldin.
Benzetmeden ibarettir söz konusu kaya. Olabilir, insan gözü yanılabilir. Bizim işlerde de işaretin küçüğü makbuldür😉
Kalın sağlıcakla.

corvette

Yeni Üye
@corvette ustam hoş geldin.
Benzetmeden ibarettir söz konusu kaya. Olabilir, insan gözü yanılabilir. Bizim işlerde de işaretin küçüğü makbuldür😉
Kalın sağlıcakla.
Hocam burası eskiden Ermenilerin yaşadığı bir bölge ve kayalıkların bir çok yeri kasalarla dolu ve bir çoğu açılmış buranın boş olduğuna inanmiyorum ve bu kaya rast gele kendiliğinden oluşmuş olamaz yorumun için tşk ederim

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Hocam burası eskiden Ermenilerin yaşadığı bir bölge ve kayalıkların bir çok yeri kasalarla dolu ve bir çoğu açılmış buranın boş olduğuna inanmiyorum ve bu kaya rast gele kendiliğinden oluşmuş olamaz yorumun için tşk ederim
madem inanmıyorsunuz size çalışmalarınızda başarılar dileriz umarım aradığınızı bulabilirsiniz.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Peki kardeşim, elbette ki kararında özgürsün. Hayırlısı olur inşaallah. Kolay gelsin diyorum, selametle.

karakartal88

Aktif Üye
KARDES BU ISARET SAKARYA NEHRI BOYUNCAMI...? KAYITLI BI YER EGER NEHIR KENARINDAYSA

Ledun

Bilgili Üye
Arkadaşım Merhaba,
Keşke diğer açılardan da fotograflama yapsaydınız daha net konuşurdum.
15 metre daha büyüğü yapılan figürler muazzam yerlerdir. Korunaklidir ve bu figurdeki şahıs oraya bekçi bırakılan sahisdir. Karşıdan yüksek piksel fotoğraf alsaydınız çok detay görecektik.

Dediğiniz gibi miğfer var ise
İlk bakacağınız yer migfere bitişik olan 1x1 odayı bulup oradaki malzemeyi almak.
Ve en kolayı bu mali almaktır sistemde.

Bunu başarırsaniz beni etiketleyin.
Kalanına devam edelim nasip olursa.