Yabanci kaya mezarlari karşik görsel.

Feda

Bilgili Üye
Resimler çok güzel eline emeğine sağlık @nik ustam.Kaya mezarlar çok ilgi çekici insanların o zaman ölen kişilerin ebedi ziyarete yatırıldığı yerler , verdiklerini emekler saygıları sevgileri , resimlerde yine var mezara gelen yol var merdiven var .Yaptıkları işlemeler güzel sanatkarlar varmış o zamanlar bile .Çoğu zaman söylüyorum kendi kendime bu kayaya yapılan işlemi kağıda çizmenin ne kadar zor olabileceğini yada Cnc'den çıkmış gibi köşeler neler neler hayran olmamak elde değil gerçekten de .
ustacım bazen düşünüyorumda acaba dinozorlar gibi insan ırkı da tükenmese de bir dönem acaba tükenmenin eşiğindenmi döndü.çünkü tıp,sanat,matematik(ilimin birçok dalı) ustadan çırağa aktarılan şeyler.o dönem yapılmış birçok şeyin şuan bırak yapılmayı,nasıl yapıldığının bile anlaşılamaması benim gibi birçok kişiyi de düşündürüyordur diye düşünüyorum.birçoğu neden aktarılmadı.aktarıldıysa niye devamı gelmedi,sürdüren yaşatan olmadı.gitsinler günümüzde yeni piramit yapsınlar değil konu,konu niye,nasıl sorularına bulamadığımız cevaplar...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustacım bazen düşünüyorumda acaba dinozorlar gibi insan ırkı da tükenmese de bir dönem acaba tükenmenin eşiğindenmi döndü.çünkü tıp,sanat,matematik(ilimin birçok dalı) ustadan çırağa aktarılan şeyler.o dönem yapılmış birçok şeyin şuan bırak yapılmayı,nasıl yapıldığının bile anlaşılamaması benim gibi birçok kişiyi de düşündürüyordur diye düşünüyorum.birçoğu neden aktarılmadı.aktarıldıysa niye devamı gelmedi,sürdüren yaşatan olmadı.gitsinler günümüzde yeni piramit yapsınlar değil konu,konu niye,nasıl sorularına bulamadığımız cevaplar...
Örnek nuh AS gibi

Tastan

Editör
Harika görseller dikkate deger emegine saglık ustam selametle..