Y harfi işaret

Sluscer

Yeni Üye
1cm 1metre olarak düşün.17cm ise 17m gibi.Çatal kısmıda uzun kısmıda ölç ayrı ayrı,hepsinin istikametine bak kontrol et.Boşluk yoksa derenin çatal yaptığı yerde araştırma yap
Boşluktan kastınız nasıl bir şey olmalı hocam

BMW-45

Aktif Üye
Ok oşaresidir, 2 tane oda mezarı var. Biri okun uc kismında diğeri okun uzun olan kenar kısmında. Okun ucunu ve daha uzun olan tarafını ölç addımla, yardımcı ve son işaretleri bulacaksın.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İşaretten birçok anlam ve mana çıkarsakta, resimlerden görünüş itibarı ile işaretli kayanın ye yapan istikameti kırılmış gibi ve orada bir yer gözüküyor, ne var ise orada olup gittiğini düşünüyorum, resimde gözüken işareti ye tarafından resim ekleyin ve ayrıca çevre resimleri de gerekli bence

paytoncu

Aktif Üye
Öncelikle merhaba şimdiden bütün cevap verenlere teşekkür ederim. Şahsen benim çok bilgim yok ama bunun bir anlama geldiğini düşünüyorum, doğal olmadığı kanısındayım. Eğer bu işareti anlayabilen varsa net bir şekilde yorumlayabilirse çok memnun olurum. Y nin kuyruk tarafında orta bir uzaklıkta aşağıda dere var. Y nin uç tarafında bakan yönü ise tepe.Ekli dosyayı görüntüle 307219Ekli dosyayı görüntüle 307220Ekli dosyayı görüntüle 307221Ekli dosyayı görüntüle 307222
Ok denilen in tersinde iki dere birleşimin yukarı kısmında çeşme var bu çeşmenin yalak taşı var yaklaşık 300 MT civarında olacak buranın o yalak taşın altına bak kolay gelsin...

zaz12

Bilgili Üye
Y yapan uzun çizgiyi takip et .5 metre yamaçta derin değil 1.5 metreye bak