Xp deus

Glik

Aktif Üye
S.a arkadaş da Xp deus diye bir makine var. Ufak bir cihaz arama başlığı normal boyutlarda cihaz telefon kadar başlığa takılıyor kullanımı basit. Bu Xp deus nasıl bir cihazdır kullananlar bilgi verebilir mi ustalar

Sleyman20

Member
S.a arkadaş da Xp deus diye bir makine var. Ufak bir cihaz arama başlığı normal boyutlarda cihaz telefon kadar başlığa takılıyor kullanımı basit. Bu Xp deus nasıl bir cihazdır kullananlar bilgi verebilir mi ustalar
A.s bende var ustam memnunum gayet güzel kullanışlı ürün ama hangi modelinden bahsediyorsun x35 olan bende ki

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
vlf ler arasnda bir numaradır yalnız iyi bir ayar yapıp tecrübe sahibi olursan deus üstüne yoktur uzun zamandır kullanan birine ayarlarını yaptırırsan daha iyi olur rastgelsin

saftilki

Moderatör
Moderatör
yaw bende vlf düşük bütçeli bişey bakıyomda
bir marka ve modelde ne kadar oynak fiyat aralığı var öyle 6.000 ila 15.000 gibi

saftilki

Moderatör
Moderatör
bitane makro racer buldum 1.500 de onu araştırıyorum nasıl cihaz diye, maksimum 1.500 ayırabilirim
elimdeki dp3s yi satınca, dp3s demonte kit den toplama çalışır durumda orjinal kutu değil onada 550 istiyom

Sleyman20

Member
bitane makro racer buldum 1.500 de onu araştırıyorum nasıl cihaz diye, maksimum 1.500 ayırabilirim
elimdeki dp3s yi satınca, dp3s demonte kit den toplama çalışır durumda orjinal kutu değil onada 550 istiyom
Makro nokta ile birleşince güzel oldu ama bütçen varsa biraz daha deus minelab bak derim usta yani bedava paranı çöpe atma vlf cihazlar ayrım önemli biliyorsundur atık kazmak yada degerliyi atık olarak göstermesi gibi durumlar oluyor

saftilki

Moderatör
Moderatör
giremem minelablara falan imkansız, T.E nin t1 çift potlular nasıl? t1s de çıkmış toprak ayarlı
ben kayalar üzerinde yoğunlaşacam nala mıha denk gelmez yani

Sleyman20

Member
Bilmiyorum ustam onlar nasıl hiç görmedim kullananı da görmedim çift potlu onlar kullanımı kolay olabilir belki ama nasıldır iş görür mü bilmiyorum gercekten seni yanıltmak istemem

saftilki

Moderatör
Moderatör
Düşündüğünüz fiyat nedir
xp deusta karar kıldım,
ama bana bu cihaz hakkında biraz daha geniş yelpazede bilgi lazım cihaz alımında,
ilanlara baktığımda kimi yalnız kulaklığı çekmiş, kimi xp deus ilanı koymuş ana kontrol kumanda yok,
bu cihaz kendi kulaklığı haricinde başka bir ekipmana ses aktarabiliyormu ? yada ünitede ses çıkışı varmı?

28 veya 35 lik başlıklı düşünüyorum,

Sleyman20

Member
xp deusta karar kıldım,
ama bana bu cihaz hakkında biraz daha geniş yelpazede bilgi lazım cihaz alımında,
ilanlara baktığımda kimi yalnız kulaklığı çekmiş, kimi xp deus ilanı koymuş ana kontrol kumanda yok,
bu cihaz kendi kulaklığı haricinde başka bir ekipmana ses aktarabiliyormu ? yada ünitede ses çıkışı varmı?

28 veya 35 lik başlıklı düşünüyorum,
Dm den yazdım