Xenforo Define Forumu - Duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Define Sohbeti Katılımcı Arkadaşlarım.

Öncelikle Define Sohbetine gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz.

Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmek, etkinliklerinizi artırabilmek için yoğun çaba göstermekteyiz. bu sebepten dolayı vbulletin tabanlı yazılım kullanmaktayız.

Son yıllarda çıkışını sürdüren vbulletinin bir benzeri olan xenforo yazılımına geçiş yapıp yapmamakta kararsız kaldık. Geçiş yapmamız durumunda vbulletine alışkın olan üyelerimizin zorluk yaşayacağı düşünülerek geçişi askıya aldık.

Ne varki xenforoda kendine özgü yenilikleriyle bazı kitlelerin ciddi derecede beğenisini kazanmıştı. Bizde geçiş yerine yeni bir xenforo forum sitesi açmaya karar verdik. buna kullanıcı beklentisini karşılamak için üstün hizmetin verilmesi süreci diyebiliriz.

Yeni Forum Adresimiz: https://defineavcilari.com/

Şöyle bir durum varki yeni forumun kuralları burayla eş olmayacak. her ne kadar aynı kökten türesekte birbirinden farklı kurallar ve yönetimle yayın akışını sürdürecek. DefineAvcıları.Com un kurallarını kendi yönetimi belirleyecek.

İlginize teşekkür ederiz.

İyi dileklerimle.
Ustam bu yeni siteye sıfır baştan üye olalım mı yoksa sizmi taşıyacaksınız üyeliğimizi

Dampiel

Aktif Üye
bu ne afili sözlerdir kelime oyunlarıdır. :)))
açık açık yaz bir kısım ayrılmak istedi orda devam edecek biz burdayız diye.
çok zor değil bu cümle yahu :))
Ağzına sağlık ustam bende aynı şeyleri söyleyecektim taa ki administrator yazısını okuyana kadar..Resmi dilde yazıldığı için anlayamadım sayın admin bey kusura bakmayın tekrar hakkımızda hayırlısı olsun.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Heryer define sohbeti orasıda bizim burasıda Hayırlısı olsun işleme kullanıma açıldı diyelim sen beyenmezsin baska üye beyenir kullanım açısından test ederiz açılan yer bizim dostlar .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben ilk okudum üye oldum.İyi mi ettim kötümü ettim dostlar bilemiyorum.:322:Sizler benim için bir aile gibi oldunuz.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Heryer define sohbeti orasıda bizim burasıda Hayırlısı olsun işleme kullanıma açıldı diyelim sen beyenmezsin baska üye beyenir kullanım açısından test ederiz açılan yer bizim dostlar .
Teklik iyidir iyi. ; )

Koray Kor

Admin
Administrator
Arkadaşlar ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz iyiki varsınız. burası kapanmayacak ve ben buradayım inşallah seviyeli sohbetlerimize devam edeceğiz. tekrar teşekkür ederim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Seçenek ve hizmet sizin için Koray arkadaş açıklayıcı bir mesaj yazmış sorun yok. Bu forumun kapanma durumu söz konusu değil

Kamhi Leonard

PiSaGoR
tam olarak budur. bu siteyi xenforoya taşısaydık yarınız bu işten rahatsız olacaktı. geçmesek xenforo google tarafından sevilen bir yazılım. bizde bu işi böyle çözmeye karar verdik. kapanma vs. yanlış anlaşılmalardır böyle bir durum yok.
Sayin koray
Buranın hakimiyeti sizde olduğu şekilde
Kardeş site iskeleti 2017 kurulmuş
Aynı şekilde diyer tarafta da hukmunuz var ise bu kardeşlik ten zarar gelmez
Üyeler bir o tarafa bir bu tarafa karşılık içinde kalmasın

Sizde çok iyi biliyorsunuz ki 10 larca form siteleri mevcut yabancılarla birlikte 100 lerce
Ve inanın bizden daha büyük aktif olan form aitlerinin bile gözü bizim üzerimizde
Define sohbetinin yayın akışı ve günlük paylaşımından tütün günlük msj adeti ve onlaine üyesine varana kadar gözü olan form adminastorleri var

Burası dünya genelinde örnek bir form sitesi olma yolunda birinci aday
Ve burdaki sohbet bağlılık samimiyet hiç bir form sitesinde yok varsa biri çıkıp bana desin bu kadarda net söylüyorum ...

godfather

Member
Xenforo, Vbulletin ekibinden ayrılan kişiler tarafından kuruldu o yüzden prensipte benzer yazılım ama daha modern tasarım. Ben yenilik taraftariyim ama Vbulletin eklentileri çok daha yaygın.
Ha xenforo ha Vbulletin forumu forum yapan üyelerin aktifliği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...