X son nokta olabilirmi ?

Turko

Uzman
Turko ustam,eline emeğine sağlık.veren el alan elden üstün herzaman.bu bilgiler kaç yılda oluştu bilmem lakin her dakkası değerli olan paylaşımlar için teşekkürler:4: tamam tamam gelir orda demleriz semaveri:200:
Tornavida çekiç işi espriydi ha . Tornavida ve çekiç ile 45 dk da kapak açan bir kişi tanıdım İlk dediğinde yoohhh daha neler dedim açtı gözümle gördüm kral adamdır babası da kaplumbağa terbiyecisi toprağı bol olsun müzede çalışan gençlerin hocası dır. Bilgi bana gelene kadar 100 kusur sene harmanlanmış 4-5 kuşak çalışmış üzerinde bu site aracılığı ile sizlere hizmet hızımız 10 dk dan az KoRaY hoca zam vakti geldi haberin olsun sessiz sessiz izleyip gidiyorsun görmüyorum sanma. Onada arada mesajı vereyim de cimrilik etmesin acun dan ne eksiği var bütün stüdyo ya pizza ismarlasin .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Daha önceki konunda bir x isaretin vardi carsanbali ordan birşey cikmadimi .

carsambali

Bilgili Üye
Tornavida çekiç işi espriydi ha . Tornavida ve çekiç ile 45 dk da kapak açan bir kişi tanıdım İlk dediğinde yoohhh daha neler dedim açtı gözümle gördüm kral adamdır babası da kaplumbağa terbiyecisi toprağı bol olsun müzede çalışan gençlerin hocası dır. Bilgi bana gelene kadar 100 kusur sene harmanlanmış 4-5 kuşak çalışmış üzerinde bu site aracılığı ile sizlere hizmet hızımız 10 dk dan az @KoRaY hoca zam vakti geldi haberin olsun sessiz sessiz izleyip gidiyorsun görmüyorum sanma. Onada arada mesajı vereyim de cimrilik etmesin acun dan ne eksiği var bütün stüdyo ya pizza ismarlasin .
o ısmarlamazsa haberim olsun,ben ısmarlarım :227:

deli firat

DOĞACI
Kardeş bölgeye hakim isen bir kaç kelam yazacam 1.işareti net ölçülerini al 2.işaretin güney yönünde cılız akan bir dere olacak 3.dere iki vadi arasından akar 4.işaretin bir köşesinde murc izi olaçak ve güneybatı yönünde olacak yaparım uğraşırım diyorsa araştır yaz devam edelim

carsambali

Bilgili Üye
Kardeş bölgeye hakim isen bir kaç kelam yazacam 1.işareti net ölçülerini al 2.işaretin güney yönünde cılız akan bir dere olacak 3.dere iki vadi arasından akar 4.işaretin bir köşesinde murc izi olaçak ve güneybatı yönünde olacak yaparım uğraşırım diyorsa araştır yaz devam edelim
bayram sonrası nasipse gidicem ustam,ümidi elde edene kadar yada ümidi kesene kadar araştırıcam inşaallah. şayet yapmam gerekenleri izah ederseniz enazından atacağım adımları bilerek atar ne aradığımı bilmiş olurum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Maşallah, epey mesafe alınmış.
Aracın kaptanı tecrübeli ve yolu biliyorsa;
hedefe ulaşmak daha kısa sürede oluyor elhamdülillah.

Çarşambalı,
Bu işlerde Öz Kardaş olsan bile herşeyi baştan konuşacaksın.
Sonradan işin her safahatına muhakkak şeytan dahil olur.
Önceden konuşup mutabakat sağlanmadan kıl kıpırdatılmaz.
Az olur, çok olur, önemli değil.
Önemli olan önceden konuşmak ve mutabakattır.
Neler gördüm ben ahhhh kardaşım ahhh...

carsambali

Bilgili Üye
Maşallah, epey mesafe alınmış.
Aracın kaptanı tecrübeli ve yolu biliyorsa;
hedefe ulaşmak daha kısa sürede oluyor elhamdülillah.

Çarşambalı,
Bu işlerde Öz Kardaş olsan bile herşeyi baştan konuşacaksın.
Sonradan işin her safahatına muhakkak şeytan dahil olur.
Önceden konuşup mutabakat sağlanmadan kıl kıpırdatılmaz.
Az olur, çok olur, önemli değil.
Önemli olan önceden konuşmak ve mutabakattır.
Neler gördüm ben ahhhh kardaşım ahhh...
kesinlikle ustacım,az çok tecrübe ettik lakin yinede büyük sözü dinleriz evelallah:3:

deli firat

DOĞACI
bayram sonrası nasipse gidicem ustam,ümidi elde edene kadar yada ümidi kesene kadar araştırıcam inşaallah. şayet yapmam gerekenleri izah ederseniz enazından atacağım adımları bilerek atar ne aradığımı bilmiş olurum
Burdayım kardeşim hele sen teyid et nasip te varsa Allah’ın izniyle bayram sonrasıda burdayız hakında hayırlısı selametle

carsambali

Bilgili Üye
Burdayım kardeşim hele sen teyid et nasip te varsa Allah’ın izniyle bayram sonrasıda burdayız hakında hayırlısı selametle
ustam teşekküler,rabbim halis niyetlerimize göre muame eylesin.murç izi + işaretindemi olacak,yoksa dere de yeni bir işaretmi olması gerek?