Uykunuz Geldiyse

timur964

konularim
bu dağıtır hatta uyutmaz
[h=1]Mağarada Kapağı Patlattılar İçeri Girince Dilleri Tutuldu. - DFNCI:227::200::174:[/h]

Dampiel

Aktif Üye
Anlamadım Videomu ustam gözükmüyor birşey

Dampiel

Aktif Üye
Evet şimdi gördüm linki ustam ama bana pek inandırıcı gelmedi video

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bunlar yeni dönem külçe

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sütun da alçı döküm sanırım :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Havalandırmada uydurmuşlarki inandırıcı olsun
aciklama kisminda boyle yaziyor cok fazla sovuldugu icin youtube yorumlari kaldirmis

1 Ara 2018 tarihinde yayınlandı
Defineciler mağarada define aramak için girdiler ve yaptıkları çalışmada mağaranın içinde bir kenarı patlatma kararı aldılar patlattıktan sonra oda gördüler içeri girdiler ve gördükleri onları şaşırttı bu video alıntıdır gerçekliği yoktur sahtecilerin yapmış olduğu bir videodur dikkat edin. DFNCI.

sepetkaya

Editör
Ustalar özür dilerim fakat ona inanmayalım buna inanmayalım neye inanalim...bu kadar merak sardığı mız bir sektorde bu kadar üçkağit olması şahsım adına hevesimi kırmıyor değil...

aciklama kisminda boyle yaziyor cok fazla sovuldugu icin youtube yorumlari kaldirmis

1 Ara 2018 tarihinde yayınlandı
Defineciler mağarada define aramak için girdiler ve yaptıkları çalışmada mağaranın içinde bir kenarı patlatma kararı aldılar patlattıktan sonra oda gördüler içeri girdiler ve gördükleri onları şaşırttı bu video alıntıdır gerçekliği yoktur sahtecilerin yapmış olduğu bir videodur dikkat edin. DFNCI.
Bu sahtrciler para uğruna bir çok canı katlediyorlar.. En sonda bu yara sa kozası muhabbetine mağarada çıkardıkları duman sonucu bir çok yarasa bebekleri yavruları açlıktan telef oldular