Üyelerin Dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kumpas

Engellendi
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Buda güzel flastan sonra katille boşluk arama
Senin buluşların var da benim yokmu ?
Bende de titresimli kazma var
Sarzjli kürek te yurt dışından geldi :174:
ketili kaynatiyin suyunu dokup topraa birakiyin.nerde kirec tutarsa dibi. orda kirec tabakasi bosluk oda mahsen lahit allah neverdiyse kahkaha...neyse ustam konu sabote algilanmasin behlul kacaarr

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Xxxxxxx

Kumpas kardeşim beğeniyi..begen tusu yaziyi kapatmisti o yaziyi okumak icin bastim ... yanlislik olmasın.... pekiii sen neden buradasın.. bu mahzende kapalımı kalmıştın daha önce de kaldın..da geldin..merak ettim..

Turko

Uzman
Xxxxxxxxxxxxxxx

Üye olursam polis takip eder diyip kasa kasa altın dolu olduğunu sanıp elindeki mineralli yerleri korumaya çalışan ve geçerken uğradım hayırlı işler diyip gidenler , Birde dur iki üç üyelik alayım birde 3 cu parti yazılımlar ile ip gizlerim bulamazlar beni yönetimi suçlar üç beş konu sabote ederim diye takılan nasır tutmuşlar ile birlikte 30 binden fazla. Yediğimiz lokmalarımı sayıyorsun ustam valla darılırım üç beş cezanın aramızda lafımı olur . Sen keyfine bak konuları oku bildiğini sandığın yanlışlar düzelsin. Biz gerisini hallederiz.

Koray Kor

Admin
Administrator
Bu konuyu ve buna enzer bir çok konuyu amacından saptırıp geyik muhabbetine çevirenler tarafımdan tespit edilip cezalandırılacaktır.

bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...