Ustalarım görüntüler geldi

N@KKoZ

Aktif Üye
Okm nin hangi modeliyle aldın bu görüntüyü, tarlada bu kadar düzenli bir yer zor gibi

antidepresan

Aktif Üye
Ustam cihaz hakkında biraz bilgi verir misin.nasipse buna benzer bi cihaz yarın elimde olacak

antidepresan

Aktif Üye
Teşekkürler ustam yarın inşallah cihazın fotolari mi burdan atarım ustalar bigi verirse sevinirim hakkınızda hayırlısı inşallah

ragıp

Uzman
:20: ee görüntüyü aldın,
görüntü ne anlatıyormuş
ne anladın, ne yapmayı planlıyorsun?

kerti17

Aktif Üye
:20: ee görüntüyü aldın,
görüntü ne anlatıyormuş
ne anladın, ne yapmayı planlıyorsun?
Hocam bu görüntü benim kafamı kurcaladı bu kadar net olması normal mi? Kullanan ustalardan daha önce bu kadar net görüntü alan var mı? Topraktaki mineral falan bizi yanıltıypr olabilir mi? Daha önce çubukla boşluk aldım ama emin olmak için bu makineyi tuttuk daha çok kafa karıştırdı.

ragıp

Uzman
Hocam bu görüntü benim kafamı kurcaladı bu kadar net olması normal mi? Kullanan ustalardan daha önce bu kadar net görüntü alan var mı? Topraktaki mineral falan bizi yanıltıypr olabilir mi? Daha önce çubukla boşluk aldım ama emin olmak için bu makineyi tuttuk daha çok kafa karıştırdı.

hiç normal değil, betonerme bir binanın grobeton üstü temel görüntüleri gibi geldi bana :20:
sizin yere bakıp, yanlışlıkla temel görüntülerini vermiş size

bakan kişiden yorum iste bakalım
ne diyecek
kaçacak mı, mantıklı bir açıklama yapabilecek mi?

timur964

konularim
boş oda hiricinde toprak kesimde kırlmanın olduğu yere yeni çekim yapın

N@KKoZ

Aktif Üye
gtr basic modeli ustam. Arkadaşın makinesi
Neden OKM dedim çünkü Visualizer 3d kullanıılmış, bu görüntünnü aynısını sana gösterebilirim OKM ile alınmış dedikleri görüntünün aynısı. Yanlış yönlendirme olmuş bence yada bir yanlışlık.

kerti17

Aktif Üye
Neden OKM dedim çünkü Visualizer 3d kullanıılmış, bu görüntünnü aynısını sana gösterebilirim OKM ile alınmış dedikleri görüntünün aynısı. Yanlış yönlendirme olmuş bence yada bir yanlışlık.

Görüntüyü alan arkadaşda bizim kendi ekibimizde yani bizle beraber çalışmanın içerisinde yer alıyor. Böyle parayla bakıp da ortadan kaybolan tiplerden değil. Burada en mantıklı seçenek şişleme yöntemi görünüyor sanırım. Şişleme yaptıktan sonra olumlu olursa karot atılıp yılan kamera salınabilir içeriye