Ustalarım burası merdiven amaçlı mı?

Ömerfaruk

Member
Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum,ilgimi çeken işaretleri eğer ki işaretse siz tecrübeli ustalardan anlamlarını öğrenmeye çalışıyorum,

Ekli dosyalar

İnnovia

Aktif Üye
2. Resimde arkada görünen sivri tepeye giden yol.

İnnovia

Aktif Üye
Birinin cani sıkılmış oturmuş yontmuş.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bazı şeyleri belkide ben abartıyorum ustam yorum için saol bir fotoğraf daha gösteriyim sana ben bunu yılına benzetim :))
definecilerin en büyük sıkıntısı benzetme bu yüzden hiçbirşey bulamıyorlar boşa kürek çekiyolar benzetmelerle olmaz bu işler yılansa tam yılan yapar benzetme yapmaz bu yüzden benzettiğiniz nesneleri es geçin şuraya 50 kişiye baktırsam yılana benzeme yorumunu okutmadan kimse yılan demez, ama bu yorumu okuduktan sonra insan beyni bunu sizin yorumunuzdan etkilenerek benzetir.

Ömerfaruk

Member
definecilerin en büyük sıkıntısı benzetme bu yüzden hiçbirşey bulamıyorlar boşa kürek çekiyolar benzetmelerle olmaz bu işler yılansa tam yılan yapar benzetme yapmaz bu yüzden benzettiğiniz nesneleri es geçin şuraya 50 kişiye baktırsam yılana benzeme yorumunu okutmadan kimse yılan demez, ama bu yorumu okuduktan sonra insan beyni bunu sizin yorumunuzdan etkilenerek benzetir.
Aynen öyle ustam