Ustalardan yorum alsam iyi olur

Boş beleş1

Member
Ustalar kiliseler hakkında en sıkıntılı aklınıza gelen muhabbetleri yazarmısınız birde kötü zihnyetli insanlar yanındakini en kötü şekilde nasıl kullanır insanoğlunun para için ne kadar çirkinleşebilir görüşleriniz tetbir amaçlı bir sorumdur teşekkür ederim değerli yorumlarınız için şimdiden

feltom

Engellendi
Boş beleş Kiliseler tekin yerler değildir.bu işte Bilgi.Teçrübe,Uzmanlık,Kapasite,Ekip işidir. YÜKÜ Ağırdır herkes kaldıramaz işçiliği çoktur Alet Elevat ister sana bilgi açısından sundum .sevgi ve saygılarla.

hepastios

Editör
Ustalar kiliseler hakkında en sıkıntılı aklınıza gelen muhabbetleri yazarmısınız birde kötü zihnyetli insanlar yanındakini en kötü şekilde nasıl kullanır insanoğlunun para için ne kadar çirkinleşebilir görüşleriniz tetbir amaçlı bir sorumdur teşekkür ederim değerli yorumlarınız için şimdiden
Kiliselerin tekin olmamaktan ziyade malzemesini almak meşakatlidir bahçesinde mezarlarında ufak tefek emanet kolay alınır fakat asıl hazinenin konduğu mahzenlere ulaşmak cesaret ve bilgi tecrübe ve ekip edavat ister selametle

poseidon2023

Uzman
tam olarak neyi soruyon anlamadım

neden illa kilise namkörlük ihanet adam satma bunlar kötünün iyisidenir kavga edersin elde kazma kürek kafaya vur kazılan yere göm silah cekilir yani anlatmakla bitmez bunlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Boyle cekincelerinin korku ve suphelerinin.oldugu yerleri ne merak et nede git.icine suphe denen kurt dustumuydu.iflah olmazsin....yeterki baakir saglam bilgi tespit olsun.mali gomusu alinamayacak hicbir mekan yoktur..zor basarilir imkansiz ise zaman alir..bu isleri kosturuyosan gozu kara olmalisin.deli cesareti degil....bilgi tecrube mekaani okuma gerekli techizat bunlari biraraya getir.gitbi yerde kendini dene.

Boş beleş1

Member
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim kardeşlerim benim sorum tam açık olmamış galiba tılsım genel olarak varmıdır kiliselerde birde şu asıl malzeme mevzusu nedir

Gcguess

Aktif Üye
Kiliseleri bilmemde 10 yıllık dostum diyip ortak bir iş kuralım dedik 200.000 lira taktı debelenip duruyoruz

O yüzden para denilince babana bile güvenme

O kağıt parçası malesef ( insanların) herseyini alıyor şeref haysiyet onur onun önünde aciz kalıyor

Allah cümlemizi o kağıt parçasına tapanlardan uzak eylesin inşallah