Ustalardan bu işaret hakkında ustaların değerli yorumlarını bekliyorum

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Hoşgeldiniz.
Öncelikle bence ayağınızı ters koymuşsunuz. Yani sol ayak gibi geldi bana.
Muhtemel mezar işaret ediyor çünkü bu resimden parmak göremiyorum. Parmak olsa idi gömü diyebilirdim.
Karşısında taş, çakıl yığma aramak gerekli muhakkak. Yönü sağ tarafa doğru. 2. Bir işarete de götürecek olabilir, onu siz ar-ge esnasında göreceksiniz.
Baktığı yerlerinde resimleri eklenirse saha kolay sonuç alınabilir.
Ayağın boyu x 70 olarak hesaplanır genelde.

micoteam

Yeni Üye
Hoşgeldiniz.
Öncelikle bence ayağınızı ters koymuşsunuz. Yani sol ayak gibi geldi bana.
Muhtemel mezar işaret ediyor çünkü bu resimden parmak göremiyorum. Parmak olsa idi gömü diyebilirdim.
Karşısında taş, çakıl yığma aramak gerekli muhakkak. Yönü sağ tarafa doğru. 2. Bir işarete de götürecek olabilir, onu siz ar-ge esnasında göreceksiniz.
Baktığı yerlerinde resimleri eklenirse saha kolay sonuç alınabilir.
Ayağın boyu x 70 olarak hesaplanır genelde.
O zaman karayolları müdürlüğü çalışanları işi bitirmiştir.Sizin yorumunuza göre.Yol geçirdiler bundan 10 sene önce ve hiç alakasız yerden dolgu malzemesi aldılar.Dolguyla beraber giden gitmiştir

oymak beyi

Bilgili Üye
O zaman karayolları müdürlüğü çalışanları işi bitirmiştir.Sizin yorumunuza göre.Yol geçirdiler bundan 10 sene önce ve hiç alakasız yerden dolgu malzemesi aldılar.Dolguyla beraber giden gitmiştir
ülkede ki çoğu malı zaten onlar alıyor , catlamamak elde değil

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bir daha ki sefere o zaman insaallah .

Tantulus

Aktif Üye
Duruş yönünün sol tarafına makina varsa tut 5 MT reye kadar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen bir de DSİ nin baraj yapımlarını gör:D

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ortadaki x işaretinin uzun tarafına yani dediğiniz yere tuttum ama bir sonuç alamadım
Duruş istkametin ters de o yüzden. Yol falan da geçtiyse zaten zayi olmuştur o. Boşuna kendini yorma. O bölgede farklı işaretler muhakkak vardır.