Ustalar yorumlarmisinız

umut134679

Aktif Üye
Ustalarım işaretli Kaya'nın hemen arka tarafında çalışma yaptık sonuc bu daha önce bu kadar derin kazmadan yüzeye 30 cm de kandil çıktı kandilin birde üzerine koyulacak sivri murç demiri gibi demiri vardı yanında yalnız o demir yanlamasina değilde toprağa dikine çakılı şekilde gömulmustu sizce devam edelim mi @APOLLONUS @dardanos @Gönül_Eri @jeolog USTALARİM Bİ EL ATSANİZ.Son olarak büyük yuvarlak oymanin içinde bir oyma daha var küçük

Ekli dosyalar

neonkratos

Yeni Üye
Dostum aynı konuda ikinci konuyu açmışsın yanlışlıkla

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
kandilin birde üzerine koyulacak sivri murç demiri gibi demiri vardı yanında yalnız o demir yanlamasina değilde toprağa dikine çakılı şekilde gömulmustu sizce devam edelim mi. Şu sözlerine binaen devam diyorum ben.... Yan çıksaydı bırak derdim... Rastgele

umut134679

Aktif Üye
kandilin birde üzerine koyulacak sivri murç demiri gibi demiri vardı yanında yalnız o demir yanlamasina değilde toprağa dikine çakılı şekilde gömulmustu sizce devam edelim mi. Şu sözlerine binaen devam diyorum ben.... Yan çıksaydı bırak derdim... Rastgele
Peki ustam fotoğraflara göre sence devam edilecek biyermi

umut134679

Aktif Üye
Bide çubukla bakıyorum o kazdigimiz yerin üzerinden boşluk veriyor

umut134679

Aktif Üye
Birde son olarak ekliyorum ustalarım bu kazdigimiz ve kandilin çıktığı yer emareye yakın 1 metre kadar ve kazdigimiz yerin üzerine sonradan konma eni 1 metreye yakın boyu 2 2.5 metreye yakın bir taş konmuş tam üzerine

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Anladim elimizdeki cihaz tek tek cihazi tam yeterli değil o yüzden sıkıntı
Bu yer işlem görmüşe benziyor, oymaların olduğu kaya bir yerlerden kopmuş kırılmış fakat yakın bir yerden, o taşı ve çevreyi dörtbir açıdan resimleyin, farklı bir yerler varmı bakılabilir ona göre hareket edebiliriz.