Ustalar yardım

issoism

Yeni Üye
Yer Mersin. Yeraltı görüntüleme radarı olduğunu söyleyen bir arkadaş geldi ve arazimde Bir ölçüm yaptı. sonra da ekrandan bu fotoğrafı çekti bana verdi. Bu görüntüyü istediğine gösterebilirsin, Yer altında değerli şeyler olabilir dedi Benden para falan talep etmedi. Sadece kazı yapmak için benden izin istedi. cihazın markasını nedir veya güvenli bir cihaz mı acaba bilmiyorum. Bu görüntüyü okumayı bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yer Mersin. Yeraltı görüntüleme radarı olduğunu söyleyen bir arkadaş geldi ve arazimde Bir ölçüm yaptı. sonra da ekrandan bu fotoğrafı çekti bana verdi. Bu görüntüyü istediğine gösterebilirsin, Yer altında değerli şeyler olabilir dedi Benden para falan talep etmedi. Sadece kazı yapmak için benden izin istedi. cihazın markasını nedir veya güvenli bir cihaz mı acaba bilmiyorum. Bu görüntüyü okumayı bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler
.
.
yer senin ise tamam kaz diyeydin .... bakayım ne olacaktı ... ben ençok acaba bundan sonraki katakulle nasıl dönecek diye merak ediyorum .... takibteyim bilgilendir ..

oymak beyi

Bilgili Üye
kardeş bu cihazlardan kullanmadım ama almak için baya araştırma yapmıştım. çeşitli nedenlerden almadım. o sıralar görüntülerini de araştırmıştim. özellikle conrad ve assuva ürünleri.. şu görüntü de arkadaşın ne görmüşte kazmak istiyor ki, arkadaşın bu noktaya senden habersiz daha önce gelmiş olmasına ihtimal veriyorsan bu işten uzak dur.. arkadaşınin iyi niyetinden eminsen arkadaşın tecrübe kazanmaya çalışıyor sanırım..

issoism

Yeni Üye
Fotoğrafa göre 6 m 60 cm derinlikte iki tane kapak olduğunu ve bu kapakların muhtemelen 2 tane mezara olduğunu söyledi. Fotoğrafta bu kapakları görebilen var mı

Ledun

Bilgili Üye
Fotoğrafa göre 6 m 60 cm derinlikte iki tane kapak olduğunu ve bu kapakların muhtemelen 2 tane mezara olduğunu söyledi. Fotoğrafta bu kapakları görebilen var mı
Foto ile bilgi uyuşmuyor.
Bence müsade et işlem yapsın.
Amma gündüz çalışsın.
Siz 1 lira katkı sağlamayın
Ne çıkarsa yarısını ver gitsin.
Yoksa orası açılmazsa ölene kadar aklınızdan çıkmaz. :)

Birde anlaşırken, boş çıkarsa tekrar kapatmayı şart koş. 6 metreden 2-3 kamyon toprak çıkar. Kapatmak zor olur.

Karabulut

Operatör
Boşluk görünüyor gibi Farklı metal yansıma göremedim Sanırım hatalı çekmiş

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Hoş geldin ustam..
1- Kullandığı makine Assuva sanırım.(daha doğrusu kullanmaya çalıştığı!!!)
2- Çekim yanlış. 1. Yanlış, cihazı iyi sıfırlayamamış. Solda ki sayı skalasında ki en küçük değer tam orta sıraladda yer alması gerekirdi ki çok altlarda kalmış.
Diğer yanlış BİLGİLENDİRME ; bu cihazın DEĞERLİ GÖRDÜĞÜ an ekrana yansıttığı sayi değeri en az 1500 dür. Bunun altında ki degerler kale alınmaz.
Bu cihazı kullanmış biri olarak şunu açıklıkla söyliyeyim. BEN BIR YERE GİDECEĞİM, DURUP DURURKEN, GEL KARDEŞİM YERİNE BAKİM DİYECEĞIM, ŞURADA DEĞERLİ OLABİLİR DEYİP ARKAMI DÖNÜP GİDECEĞİM..YOK ÖYLE BİR ŞEY. Çok kızıyorum böyle insanlara. Deseydinya sen de hadi kaz bakalım 6.5 m. Ne var ne yok görelim diye:))
@uçmuş abi gibi ben de takipteyim konuyu. Gidisatı cok merak ettim..