• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalar harita hakkında yardımcı olur musunuz?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kayıtlı Kullanıcı
Boşuna kafa yorup nefes tüketmeyin 4.ayrı sitede gezen güvercin işi geneee

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bunu ilk arayan kars, van gibi düşünür!
Maalesef öyle değil, yazı yerin kutsal göl iznik... Rakamlar şifreli yerde az çok apolyont biraz araştırma yapın.
Kalenin karşısında kara tepe şifrelerden biri bu kolay gelsin.
aynen öyle aklıma ilkin Van geldi. Haritaya gelince, kesinlikle sahte duruyor.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kayıtlı Kullanıcı
Bunu ilk arayan kars, van gibi düşünür!
Maalesef öyle değil, yazı yerin kutsal göl iznik... Rakamlar şifreli yerde az çok apolyont biraz araştırma yapın.
Kalenin karşısında kara tepe şifrelerden biri bu kolay gelsin.
Şifreleri üzerinde 19 karataş 15 bizanstan kalma eski kilise kalıntısı demiş, harita da Üçleme, değirmen vermiş
Oradaki yazıda herşeyimi oğullarım Aram, Makar, Karapet için bıraktım yabancılar için değil yazıyor ne değirmeni ne üçlemesi.Define haritası değildir tokat işidir bu tarz çizimlere kesinlikle itimat etmeyiniz.

Turko

Uzman
Kayıtlı Kullanıcı

Oradaki yazıda herşeyimi oğullarım Aram, Makar, Karapet için bıraktım yabancılar için değil yazıyor ne değirmeni ne üçlemesi.Define haritası değildir tokat işidir bu tarz çizimlere kesinlikle itimat etmeyiniz.
Aman hiç uyuma hep oku herşeyi bil ?

Karanlik23

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bitlis'e ait sahte İran yapımı Suriye değil. Bu ve buna benzer 1000 e yakın son 5 yıldır ülkemizdeki garibanları çarpıyorlar Doğubayazıt üzerinden gelenler bunlar.

Karanlik23

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben yazdım isterseniz inanırsınız, istersenizde boş hayaller peşinde koşarsınız. Bu arada her görünen şeyi de başka bir şifreye bağlayıp milleti boş beleş yalan yanlış haritalara yönlendirme yapmayın, yazık günahtır. Ben 7 yıldır Bi harita yüzünden 2 il i karış karış gezmiş adamlar tanıdım. Göründüğü gibi sahte. Herşey mevkideki işaret yada belge bilgi ile oluyor. Belge varsa belgedekiler var tamam. İşaret varsa o ada tamam ama böyle uyduruk şeyleri kaale almayın lütfen. Size yazık.

Goldwar

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Aynen şöyle yazmaktadir. "Benim hazinem yabancıya ulaşılmaz,
çünkü sırrın büyüsü oğullarım Aram, Magar, Garabet’e aktarılmıştır". Bir de iki tane yer adı vardır. Üst kısımdaki KOTİS alttaki ise VARİSA. Hiç boşuna uğraşma sana yanlış bilgi vermişler. Bu haritayı güneydoğuda bilmeyen yok. Düzmece işi tamamen.

şahin88

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sol üstte latin alfabesiyle aysu yazıyor sanırım.

Üst Alt