Ustadlarim ilk defa böyle işaret gördum çözüm nedir

Zemin bozuk

Bilgili Üye
İkinci fotoğraf işaret arka tarafında olan bir bölüm

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İlk resim mezar ile alakalı, ikinci resim ise mezarın kendisi olabilir tahripde olmuş olabilir, detaylı bakmak için orayı açmak gerekiyor bence

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Üstadım oradaki taşlar normalinden ağır kurşunlu

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim güzel bir oda yada sanduka mezarın var. Ağacın altındakiler yapı taşına benziyor. Burası eski klise değilse gördüğünüz taşları açığa çıkarıp odanın devamı mı yoksa açılmış mezarın taşlarımı kontrolo edin ve alanda boşluk ve değerli tespiti yapın.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Üstadım daha geniş fotolar gittiğimde göndereceğim biiznillah dardanos , gonuleri üstadım göremedim

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustadlarim bu işaret ilk defa denk geldi bileniniz varmıdır
Ustalar gerekenleri yazmişlar artı olarak benimde bu çorbada tuzum bulunsun diye yaziyorum.
Değerli ustam bu haç saklı amaçlıdır .
Size diyorki Burada tünel mahsen var tünel içinde birden fazla sağda 1 solda 1 mezar var diyor ve tünelin sonunda altın var diyor yarım omega diyer yarısı girişin üzerine çizilmiştir o nu bulursan girişi bulmuşsunuz demek şimdilik bu kadar gerisi çevre resimleri eklediğiniz yazarım burası bir kilise,manastır,ibadehane,statüsü yüksek birinın evi olabilir.bulunduğunuz yer mezarda olabilir ama asıl mezarlar tünel içindedir bilgin olsun .sezar döneminde mezarlar evlerin altında olurdu bilgine.fırsatım olduğu sürece.
Allah'tan dilerim muhafak olursunuz.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

Son düzenleme:

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Ustalar gerekenleri yazmişlar artı olarak benimde bu çorbada tuzum bulunsun diye yaziyorum.
Değerli ustam bu haç saklı amaçlıdır .
Size diyorki Burada tünel mahsen var tünel içinde birden fazla sağda 1 solda 1 mezar var diyor ve tünelin sonunda altın var diyor yarım omega diyer yarısı girişin üzerine çizilmiştir o nu bulursan girişi bulmuşsunuz demek şimdilik bu kadar gerisi çevre resimleri eklediğiniz yazarım burası bir kilise,manastır,ibadehane,statüsü yüksek birinın evi olabilir.bulunduğunuz yer mezarda olabilir ama asıl mezarlar tünel içindedir bilgin olsun .sezar döneminde mezarlar evlerin altında olurdu bilgine.fırsatım olduğu sürece.
Allah'tan dilerim muhafak olursunuz.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.
Üstadım rabbim ilminizi artırsin , ayağınıza taş deymesin siz ve diğer ustadlarimdan rabbim razı olsun