Üstadlar bilgi verebilirmisiniz ?

svs

Engellendi
Roma donemine ait serserti para . Oyle amator temizlenmis ki çivi felan kullandiniz galiba . Tarihe zulüm etmeyin kardes para metal ile temizlenmez . Para temizlenmez . Ortalama degeri 100 250 tl arasiydi . Simdi kolye felan yapin artik onu degeri sifira dusmus paranin kondusyon 10 uzerinden 5 iken 10 uzerinden 1 e dusurmussunuz .
En guzeli muzede yasatmaktir

svs

Engellendi
Makinan var ise gez oralari tarlada kupecik ya i cere kiriklari varsa tasantidir . Denari veya bu tur sersertilerden denk gelebilir .

Sea

Yeni Üye
Roma donemine ait serserti para . Oyle amator temizlenmis ki çivi felan kullandiniz galiba . Tarihe zulüm etmeyin kardes para metal ile temizlenmez . Para temizlenmez . Ortalama degeri 100 250 tl arasiydi . Simdi kolye felan yapin artik onu degeri sifira dusmus paranin kondusyon 10 uzerinden 5 iken 10 uzerinden 1 e dusurmussunuz .
En guzeli muzede yasatmaktir

Üstad ben bulmadım ama öyle Bi fırça çektin ki ben utandım

svs

Engellendi
Bu arada para trajan ceyhan yilankale baskisi . Senaryo yilana süt içiriyor .
Yok ya kizmadim sadece parayi temizlemeyin dedim

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Bu arada para trajan ceyhan yilankale baskisi . Senaryo yilana süt içiriyor .
Yok ya kizmadim sadece parayi temizlemeyin dedim
Sitede böyle para konusunda basım yeri yılı vs bilgisi olan birisinin olması güzel bir para birden fazla yerde basıldığı gibi birden faZla ustanında elinden çıkmış olabiliyor bunu bilmeyenler sahte diyebiliyor en azından bunu minimize edilinebilir