Ucgen sunak arastirma calismasi

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu balık o yığma tepeye yakınmı. Boşluk aldık dediğiniz tepeye yada başka yerde bir dere kenarındamı

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ustam o yesilligin yani iki agac olan yerin 10 veya 15 mètre sag tarafi bu balik 4 veya 5 mètre asagisi
Baligin agzi bu yesil alana bakiyor
Bende o yüzden sordum zaten orayı ilgilendiryor idi . Orayı ihmal etmeyin. Her figürün yapıldığı yere göre anlamı vardır bu balık başka yerde olsa başka mana taşıyacak idi lakin mademki o yere yakın mevzu orada

Murat95190

Member
Bende o yüzden sordum zaten orayı ilgilendiryor idi . Orayı ihmal etmeyin. Her figürün yapıldığı yere göre anlamı vardır bu balık başka yerde olsa başka mana taşıyacak idi lakin mademki o yere yakın mevzu orada
Ustam tesekurler sen bu isi biliyorsun
Gercekten takipte kalirsan sevinirim
Pazar gunu gorusmek uzere ustam tsk

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
ALLAH ömür ve sağlık verdiğince bizler takipteyiz inşallah. Yetrki kazasız belasız olsun işleriniz hayırlısı ile

Karabulut

Operatör
Giriş işarete yakın olur Gözün olduğu yere cihaz tut İki çift göz oluyor Yalnız burası Tuzaklı gibi şu delik olan kaya kanadını açmış yavrusunu koruyan baykuşa benziyor Boğazı şişirmiş kancanın altında Ben burdayım diyor 🙂

spyfrs

Moderatör
Moderatör
6 metre önünde o delikli taşın orda bir kuyu ara kuyu dolu olabilir taşlarla kapanmışda olabilir kuyu yoksa üçgende işaretlediğim tarafta araştır. işaretlediğim tarafta 10 metre ilersinde sanırım o delikli taş bana kalırsa girişiniz ordan çubukla yokla boşluğu alcaktır kayanın önünden.

Ekli dosyalar

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne üçgen ne de balık dediğiniz işaret,ikisinde de bariz el işçiliği yok.Benim naçizane görüşüm bu bölgedeki oluşumların doğal olduğu yönünde.